şükela:  tümü | bugün
  • colin's ve loft'un sahibi olan şirket. yenibosna'da büyük bi tane binası var. ayrıca merter metro durağının arkasında platform merter adında rezidans ev falan bişeyler inşa ediyorlar.

ancak benim asıl takıldığım nokta bu adamların kullandığı şirket logosu oldu. ericsson'un logosunu alıp kıvrımlarını photoshop'ta keskinleştirip kırmızıya boyamışlar.
  • cebime eroğlu yapı adıyla gayrimenkule dair mesajlar atan oluşum. bankanın kredi kartı limitini yükseltmediği adama oksizen konakları'nda kalan 7 villadan birini kaçırmamasını tavsiye ediyorsunuz. çok güzel.

(bkz: kıç cebinden 100 bin tl çıkaran adam)
  • inşaat sektöründe hızlı ilerlemeye başlayan şirket. (bkz: seyrantepe mix project)
  • millet bir tane marka çıkaramazken iki iyi markayı** yoktan var etmiş tekstil ve inşaat grubu...

kimseye çaktırmadan ve kimseyle uğraşmadan sağlıklı bir şekilde büyüdü bu aksaray'lı aile. devamı nasıl olacak bakalım!

http://www.erogluholding.com/
  • colins ve loft dışında eroğlu inşaat ve dnm kumaş fabrikasının da sahibi olan şirket.
  • engelliyseniz ve buraya iş başvurusu yaparsanız sizi arayıp işe alındığınızı, evrak toplayıp getirmenizi, hesap açtırmanızı isterler. evraklarınızı tamam edip teslim ettiniz işe on gün içinde başlayacağınız söylenir ama durun insan kaynakları sizi daha ana kompleksten çıkmadan geri çağırtıp, bir kaç işte dener ve size uygun pozisyon bulamadık deyip evraklarınızı geri verip gerisin geriye gönderebilir. işte eroğlu'nda kurumsallık budur. ticari itibarını sevdiğim hemşeri fabrikasıdır.
  • mexx firmasini satin almis firmadir.
  • efendim biz gayet yanılarak bu kotçudan bir ev aldık. aldık almasına da yemin ediyorum ev demeye şahit gerek. evi alırken açıp duvarını tuğlasını inceleyen var mı bilmiyorum ama biz incelemedik. üzerine bir de site tecrübemiz olmadığı için yönetim planını da evlilik heyecanıyla önemsemedik, daha doğrusu bilmiyorduk. ne teknik destek iyi, ne yönetim. yakın zamanda diğer projede site müdürünün talihsiz bir olay sonucunda hayatını kaybetmesi sonucu site yönetimlerinden kaçarcasına gittiler. bu arada site yönetimini de diğer inşaat firmaları gibi kendi kurdukları taşeron işletmeyle hallediyorlardı.

bize kalan eski yönetimin 1 trilyonluk borcu, usulsüzlükler ve yolsuzluklar oldu. şimdi skyland diye bir projeyi ittiriyorlar. zorunda değilseniz almayın derim.

tanım: tekstil firması
  • feto operasyonu kapsamında merkez binasında arama yapılan şirket.
  • haklarında şöyle bir iddia olan firma;

inşaat işçisinin cesedini molozların arasına sakladılar

ek:
    kısa hafızamızı yoklayalım;
    holding patronu fetö' den sorgulanmıştı.