• ailece tiksinirek izliyoruz kendisini... muazzam
  • “bayılıyorum güzel kızlara” şarkısına denk geldiğimden beri ajdar anık gözüme tarkan gibi gelmeye başlamıştır..
  • ulkedeki seviyesizligin, kalitesizligin muzikteki temsilcisi. yani hakikaten gulelim mi aglayalim mi, benim takatim kalmadi
  • kendisi gelmiş geçmiş en büyük troll değilse, ajdar tarzı bir projedir.
  • sanki essahtan çok kaliteli müzik yapıyorlarmış gibi, bayılıyorum güzel kızlara klip vidyoları telif hakkı nedeniyle youtube'dan kaldırılmış. gülsem mi ağlasam mı bilemedim. eğer bu satırları okuyorlarsa şunu söylemek isterim: bu adamın şarkılarını gülmek çin izliyoruz: detoneliği, ritmi tutturamaması, abazan şarkı sözleri, klibe montajlandıklarını bilmeyen mağdur dansözler...
    müziksel olarak bize hiçbir etkisi yok.
  • üstteki çekemeyen arkadaşa aldırış etmemesi gereken türkiye'deki müzik üstatlarındandır kendisi. çizgini bozma erol biz seni seviyoruz, sadece biraz daha üretken ol özlettin kendini.
  • müzik dünyasının yeni fenomeni, bülbül sesli sanatçı, alışılmadık besteci...
    bu canlı ne yiyor ne içiyorsa acilen devlet müdahale etmelidir. cumhuriyet tarihinin en büyük trol olayı.
  • müzik ve ritm kavramına yeni bir soluk getiren sanatçı.

dikkatli dinlenirse, dön geri ibrahim tatlıses adlı eserinde aşık tarzı geleneğin sınırlarını zorladığı fark edilecektir.
  • yeni şarkısıyla bu yıla damgasını vuracak sanat güneşi.

erol aşkın güneşi - bayılıyorum güzel kızlara

intihar sebebi.
  • bugün de başkasının adına utandık çok şükür...
hesabın var mı? giriş yap