şükela:  tümü | bugün
  • 26 ocak 2017 tarihinde kayserisporun olağanüstü kongresinde yeni başkan seçilmiş doktor. kayseride bir kaç tane özel hastanesi vardır. daha önce erciyessporun başkanlığını yapmıştı.
  • kayserispor için elini taşın altına koyup bu sene ortalama üzeri bir kadro kuran başkan gibi başkan.

avrupa kupalarına katılmak uzakta değil artık inşallah.
  • taraftara kulak vererek saygılarını kazanmıştır. kayserispor'un erzurumlu başkanı.
  • emre bol denen müsvetteyi kaldırıp çöpe atan kayserispor başkanı.
  • kayserispor'un başkanı. hem tipi hem de şivesi kürte benziyor. kayseri ne alaka bilemedim.
  • +3 büyük takımla da oynadınız, şampiyonluğa oynayan rakipler içinde sizi en çok zorlayan hangisiydi?
    -hakemler

kahkaha attım amk.
  • "ben fenerbahçe’ye şu ana kadar yenilmedim, düşünmüyorum da." dedikten sonra fenerden 5 yemiş efsane gayseri başganıdır. başganım istiyorsan bir sonraki demecinde düşün ahahaha bir de ligi fenerin önünde bitirme olasılıkları yüksekmiş.
  • konuştuğu takımın fenerbahçe olduğunu maç sonunda skora bakınca anlamıştır. tarihe not düşelim, 0-5.
  • ilk bakışta kendisini parası olan sıradan bir sonradan görme zengin sanıyordum başkan yanılttı. aciklamalari ve futbola bakisi yaptigi isler kendisinin türk futboluna yakışan bir yönetici olduğuna kanaat getirtti.

yabancı sınırlandırılması kalkmalı esas sorun emekliliğini ülkeye ikramiye almak için gelenler demesi.

futbolcusunun 1 milyon euro alacağını 36 ay taksit yaptırması ki menejer ücreti dahil.

2 milyon euro olan kiralık futbolcu ücretinin yalnızca 700 bin eurosunu ödemesi

tebrikler böyle yöneticiler artmalı.