şükela:  tümü | bugün
 • m.ö 234 yılında doğan büyük türk ses sanatçısı.
 • turk mali elvis(mi$ eskiden)..
 • sey yor lav may darling sey yor lav i falan zerre anlamayan bir halka okuyup kendini sevdirmeyi bilmis acaip bir insandir erol buyukburc. julio iglesias mi olsam elvis mi yoksa? ikileminden ortaya cikmistir.dus perdesinden bozma takim elbise vesaire ile sahneye cikmis ve hatta turkce sozlu hafif bati muzigiyle gazinolarda boy gosterebilmis yegane adamdir.
  donemin gazino ambiyans i goz onunde bulundurulursa bu dalmaz center da tool dan hooker with a penis soylemek gibi bir seydir. ama halkin sevgilisi olmustur bu adam.
  filmi de vardir bi adet ispanyol matadoru canlandirdigi. kamera karsisinda mal gibi durmus ordan oraya yurmustur kasim kasim.
  hadiseyi turist omer kurtarmistir.

  en son kendisi hakkinda cikartilan "dugun salonlarinda sarki soyluyormus" haberi sebebiyle dellenmis, o gazla ekranlara cikmis sarsila sarsila salya sumuk aglamistir.sonra durulmus sey yor lav may darling sey yor lav i soylemistir.
  porselen disleri paril paril parlamistir ki peruga benzeyen(ya da peroka olan) saclarindan cok o paril paril beyaz kopekbaligi disleriyle benim dikkatimi cekmektedir.
 • "aşk eski bir yalan adem ve havvadan kalan aşk eski bir yalan hayatıma dolan" diye bir şarkısı vardı küçükken trt`nin programlarıyla beynimize kazınan
 • "bir başka sevgiliyiiiiiiii sevemem sevemem sevememm" ve "artık sevmeyeceğimmmmmm dadadadadadadadadada" kupleleriyle tanınan yerli elvis*, birçok türk filminde de çapkın kimse olarak boy göstermiştir.
 • daha evvel izmitli olduğunu neden söylemedim ki bu insanın? hiç birinize zerre faydası olmayacak bir bilgidir erol büyükburcun izmitliliği, hayrını görün.
 • sahneye cikmadan donuna patlican soktugu rivayet edilir bu abinin. ama topan midir sivri midir o patlican sozkonusu rivayet etme seansinda dikkat edilmemistir.
  ayricana eski atari salonlarinda dis macunlu antitartarli bir oyun vardi agiz icinde gecen, ona erol buyukburc denirdi, disleri yuzunden olmali. ev kadinlarinin bir orgu modeli olarak kendilerine siar edindigi zeki muren var ise, jeton gencligin de erol abisi vardi.
  siar edinmek lafini cumle icinde kullanmak da pek bir hos oluyormus, yalan yanlis da olsa.
 • izmitli degil adana dogumlu olup, hayatinin genclik yillarinin bir kismini antakyada gecirmi$ olan $arkici.
 • bu gece yayınlanan beyaz showda konuk olmuş, "aaa..ööö....canım benim" sözlerindeki tekrarı ile yine içimizi baymış, sevmeyerek izlediğimiz antika bir eserdir kendisi.. ayrıca kekemelik raddesine varacak konuşamama durumu, hiç değişmeyen tarzı da eklenmesi gereken özelliklerindendir.

  edit: ne oldu, kör öldü badem gözlü mü oldu?.. naapalım yani, böyleydi adam, ve o zaman ölü değildi, yakın bile değildi?...

hesabın var mı? giriş yap