• iç acıtan olay. o "hayat işte" deyişi, acımasızlık karşısında boynunu büküp gidişi... babam ölmüş kadar üzüldüm.

http://video.milliyet.com.tr/…du--ktkyake4eo5p.html
  • olgunlukla karsilamistir ama hafif bir burukluk yasamistir.
  • bu nasıl bir programdır, bu nasıl bir yayın anlayışıdır. haydi bunları anladık, erol bey siz neden isyan etmediniz? soru sorulmayınca ortalığı ayağa kaldırmıştınız.
    (bkz: hayat işte)
  • erol büyükburç'a saksı muamelesi yapmaktan korkan program sunucularının davranışıdır. gene de yakışık almamış.
  • kovulma değildir ama çok çirkin bir andır. adama teşekkür eder gönderirsin, reklam veya tanıtım girer sonra da o yokken haberini okursun. adab-ı muaşeretten bîhaber, doğru iletişim kurmayı beceremeyen iki kadın gördüm ben orada...
  • bu ne lan? hayır olayın sürrealitesi bilimum dali tablosunu ve japon animesini solda sıfır bırakıyor. konuğunuzu, kendisi hakkında bir haberi okuyacağınız için gönderiyorsunuz... yani yanıt hakkını engelliyorsunuz, üstelik bunu bu şekilde kaba bir şekilde, televizyon sunucusu olmasının ötesinde iki bayanda oldukça hırt duran bir üslupla yapıyorsunuz...

pes doğrusu! cidden pes. tamam ben de erol bey'in ego triplerinden hazzetmiyorum ancak eskaza bir yerde konuğum, misafirim olsa bu şekilde davranmak kendime hakaret etmek olurdu.

erkeğin hırtı neyse de, kadının hırtı cidden çekilmiyor arkadaş... net kanıtı işte bu video.
  • (bkz: #26940469)
  • cok buyuk terbiyesizlik. o programa sizi sunucu olarak koyanin kabahati aslinda da bu, o konuya girersem gg.

(bkz: bu karilarin altina kim bu arabalari veriyor)

edit: videoyu tekrar izledim. şu anda o safitirik kadınların nasıl kandırıldığını görebiliyorum. erol bey severdi böyle şovları, allah rahmet eylesin. oynadığı oyunun gerekliliği bu çünkü.
  • erol büyükburcun çok büyük bir adam olduğunu göstermiştir. o kovulma anında saksı değilim ben çıkışı yapmasını beklerken boynunu büküop hayat işte dedi ya.. yıkıldım lan
  • kovmaktan beter etmenin ne demek olduğunu göstermişler hanım ablalar...stüdyodan giderken elini falan sıksalarmış keşke ayıp etmişler koskoca adama...içim burkuldu izlerken...
hesabın var mı? giriş yap