şükela:  tümü | bugün
 • henüz 13 yaşında olmasına karşın 1,74 boyu ile ajax'ın alt yapsında transfer olmuş türk futbolcu.
  surinamlı anne ve türk baba'nın siyahi çocukları olan erol daha şimdiden geleceğin patrick viera 'sı ve frank rijkaard'ı olarak lanse ediliyor.
  ayrıca en büyük hayali ileride türk milli takımında oynamakmış.
  hayırlısı inşallah.
 • kendisi şu an sırım gibi boyuyla ibb spor a2'sinde sağ bek pozisyonunda görev yapmaktadır. zencidir. ibb spor'un hollanda'da kamp yaptığı yerin sahibinin oğludur ve bu vesileyle türkiye'ye gelmiştir. futbol yeteneği olarak bir numarası yoktur.
 • raphael varane'ın türk versiyonu denilebilecek ve şubat 1994 doğumlu stoperdir. şu an elazığspor forması giymektedir.
 • babasının annesiyle bursa kapalı çarşı'da tanıştığı söylenen, bu söylentiyle paralel olarak 16 numara giyen genç oyuncu.
 • u21 milli takımımızın formasını ilk kez hollanda maçında giyen futbolcu. 2016-2017 sezonunda, fc dordrecht'te oynuyor.
 • a milli takıma seçilen gurbetçi futbolcu. hollanda 2.liginde dortech'de oynuyormuş. birkaç sene önce elazığ'da oynayan melez çocuk sanırım.
 • kendisinden bir cacık olmayacak olan dünya vatandaşı. bu elemanın milli takıma seçildiğine inanamıyorum.

  bakın bu elemana futbolcu demeye dilim varmıyor zira bunun futbolcu olduğuna beni hiçbir kuvvet inandıramaz. defansa dönük orta saha olarak oynasa da zaman zaman stoperde de oynadığını gördüm ama bunu hangi mevkiye koyarsanız koyun boşuna.

  kendisini çıplak gözle izleyince bunun futbolcu olmadığı konusunda tüm ülke hemfikir olacaktır. kendisini tribünden çok izledim inanın bana bu eleman kazmalık konusunda ülkenin fikir birliği edeceği ender konulardan biri olur. tek artısı melez oluşu. ben futbolcu olsam saç, sakal vs üzerine değişik imajlar yaratırım bu da kafadan 3-5 maç milli takım kariyerimin olmasını sağlar zira bizim ülkemizde başarıdan, yetenekten çok bu tip kriterlere önem veriyor.

  bunu, geleceğin patrick viera 'sı, frank rijkaard'ı olarak görenlerin gözünü ve beynini siksem az kalır. ulan suç sizde değil sizi futbol uleması diye konuşturanlarda.

  gerçekten inanamıyorum ya. yemin ederim milli takım için sıra buna gelene kadar 5.000 tane profesyonel lisanslı türk topçu vardır. bunun oynanacağı milli takımda (bkz: necip uysal) peygamber olur. vallahi de billahi de şaka
  gibi.

  edit: imla.
 • http://www.fanatik.com.tr/…-elinizi-cekin-1330558/2

  euro'yu son kurla çevirince 5000 tl yapıyor sanırım.
 • "...a milli takım aday kadrosunda bulunuyor. ülkemizde daha önce 3 kulüpte oynamasına rağmen bir türlü kulübeden çıkamadı. halen hollanda 2. ligi’nin en çok gol yiyen takımı dordrecht’te ayda 5 bin liraya oynuyor. milli takım’a seçilmesi şaşkınlık yarattı. akıllara şu soru geldi: yoksa erol, menajer-yönetici ilişkileri sayesinde mi ay-yıldızlı kadroya seçildi? ..." habertürk'ten attila türker yazmış
 • bu çocuğun babası ünlü biri. elazığ'da oynarken bir türkiye kupası maçında yorumcu babasını da işin içine katarak güzelleme yapmıştı, oradan hatırlıyorum.