şükela:  tümü | bugün
  • ayrıca narsistin önde gidenidir
  • iktidar yalakaligina o kadar hizli devam etmektedir ki twitter'in kapanmasi soylemini dahi "du bakalim bekleyin" diyerek can hiras savunmustur. e fazla surmedi tabi rte kapatti dakikasinda.

https://twitter.com/…goka/status/446710554905042946
  • vicdanina ve adalet duygusuna guvenmek istedigim hocam. bir insan egriyi dogruyu bilir, zalimi mazlumu bilir ama hala zalimden yana tavir alir mi anlamis degilim. surekli mutlak bir bildigi vardir dedik ama doğru yapmadık sanırım. turkiye insaninin sosyolojisi hakkında bir suru kitap yazmis bir profesor bu kadar yanli yorumlar nasil yapabilir? yapilan bunca haksizliga, zalimlige nasil goz yumabilir? sanirim saglik bakani olmadan da iflah olmayacaktir. aha buraya yaziyorum. "dedi" dersiniz.

neden böyle yaptığına anlam veremiyorum ama adam çok başarısız bir yalaka
  • ülkemizin, güçle arası her zaman iyi olmuş okur-yazarlarından. şimdilerde yakın olduğu akp (milletvekili aday adayı oldu), meşru bir güçtür ve göka'nın içinde bulunduğu ilişkilerin göreli "daha ilkeli" olduğu bir döneme işaret etmektedir. akp'nin çekirdeğini oluşturan milli görüşçülerin siyasetten tasfiyesine çalışılan 28 şubat döneminde, beyimiz avrasyacıydı mesela. avrasyacalık o günlerde bir tür proto-ergenekonculuk ya da neo-ittihatçılıktı. akp'nin ayağının kayar gibi olduğu ilk fırsatta, göka'nın güce en yakın siyasal ilişkiler ağına kapılanacağından kuşku duyulmamalıdır.
  • ben ki karşımda yapılan kendinden emin konuşmaların genelinden etkilenmeye meyilli insanımdır, şu an canlı konuşmasını dinlemekte olduğum bu bey ise bizim ortaokuldaki din kültürü öğretmeni nurullah bey kadar yetkin konuşmuyor. zaten elinde bir metin var, onu okumakta. "allah'ın bizim ibadetlerimize ihtiyacı yoktur" falan diyor. hristiyan için ritüelin ne olduğunu anlamakta zorlanıyor artı ateistler olduğunu tahmin ettiğim bir kitleye de cahiller diyor.
    tamam fazla bilimsel olmayacağım demişti en başta ama, bu kadarına da cinnah...
  • bu adam sanırım bizim apartmanda 7. katta oturuyo. ama emin değilim ara sıra asansörde karşılaşıyo gibiyim. benzetiyo da olabilirim.
  • akp'den milletvekili aday adayi. buralari hep entari dolacak. dedim ben bakan olmadan rahat etmeyecek. halbuki doktorsun doktor olarak kal. nedir yani bu herseyi olmak istemek. niye yani bu hırs?

edit: milletvekili olamadı. hala daha umudunu da yitirdiğini sanmıyorum ama doktorluk hariç her şey üzerinde eğreti duruyor.
  • kemal sayar hatırına şu adama katlanmaya çalışıyorum ama bu adam bunca zaman şu meslekten nasıl para kazanabilmiş çok ilginç. bir adam bu kadar mı düz olabilir. hiç mi ilginç bir şey çıkmaz. yani onca eğitim onca tecrübe. programı izliyorsun boş bomboş basmakalıp laflar. bir de sanki bunu çok önemli bir şey söylüyorum/söyleyeceğim edasıyla yapması çok ilginç hakket.
  • "erdoğan'ı neden sevmiyorlar?" başlıklı bir yazı yazmış. maşallah. kavlince bir takım nedenlere değinmiş ama erdoğan'ın kendisine, karşıtı olanlardan bahsederken kullandığı dile filan hiç değinmemiş. değinecekmiş de sütunun boyu yetmemiş... sonraki yazılarda artık hocam, inşallah...

http://yenisafak.com.tr/…ni-neden-sevmiyorlar/50342
  • scholar ahlakından mahrumdur.