• daha önce serdar bilgili'nin yönetim kurulunda bulunmus, sonrasinda baskanla ters düsmüs ve istifa etmistir. istifasinin ardindan uzun süre sabah'ta ve tv8'de besiktas yorumculugu yapmistir.
    bilgili'nin istifasinin ardindan bir süre sessizligini korumus, sonra camiadan aldigi gaza dayanamayarak baskanliga talip olmustur.
    suleyman seba ekolünden geldigi izlenimini vermektedir. agirbasli, aklibasinda ama sanki biraz mutaassiptir.
    secilmesi durumunda anlasmaya varilan klaus toppmoller'i takimin basina getirecegini müjdelemistir. ayrica yaptigi basin toplantisinda, toppmöller ile yaptigi ön anlasmayi basin mensuplarinin gözüne gözüne sokarak seffaflikta da sinir tanimayacagi izlenimini vermistir kendisi..
  • istanbul ve güneyde bilumum mekanın işletmecisi. turizm sezonunda dükkanlarımız mühürleniyor diyen işletmecilerden. hiçbir akşam %5 turistin bulunmadığı kalabalıklara şişesi 400 milyona absolut satabilmek ustalık ister. bir de dükkan kapanınca köşesinden destek atacak hıncal uluç gibi arkadaş..
  • gectigimiz gunlerde, aksam keyfi isimli programa katilan bu sahsin boynunda atki sariliydi. sunucu kenan ercetingoz idi ve incecik gomlegi ile bile boncuk boncuk terliyordu. ismini hatirlamadigim diger konuk ise mini etekle oturuyordu. sanirim domuz gribi olmus. yazik, cok uzuldum.
  • redkit'teki mezarcı karakteriyle dikkat çekici benzerlik taşıyan şahıs.
  • malum programda diğer malum çemkirik jüri üyesinin yanındaki sakin ve babacan tavırlarıyla giderek sempatik gelmeye başlayan kişi.
    biraz daha böyle giderse aşık olacağım.
  • karizması ile, yakışılıyım diye geçinenlerin alayına on basar.
  • boynundan eksik etmediği atkı/kaşkol aksesuarlarıyla yakında kurdeşen dökecek masterchef jurisi
    (bkz: sonradan gurme)
  • keşke 2004'te tüpçü yerine başkan seçilseydi.
  • gurmelerin duayeni aynı zamanda erkek gurmelerin hepsine karizması, donanımı beden diliyle ciddi fark atan son istanbul gurmesi. (bu adamı çok kıskanıyorum)
  • 2004'de beşiktaş başkanlığına aday olduğunda muhammed zidan'ı getireceğini söylüyordu. işin garibi zidan o zaman bilinen bir topçu da değildi nasıl bir başkanlık vaadiyse.
hesabın var mı? giriş yap