şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yeri istiklal caddesi'nin girişinde ilk solda (iş bankası'nın sokağı) olan süper berber. işinin ehli, gerçek bir profesyonel. istanbul'da değilsem eğer, gerekirse aylarca bekleyip yine kendimi ona emanet etmişliğim vardır. pek çok ünlü isim de onu bu yüzden tercih ediyor belli ki. yıllar önce programı bu kadar yoğun değilken sırf muhabbeti için bile ziyarete giderdim kendisini, ama zamanla keşfedilmeye başlandıkça boş vaktini bulmak neredeyse imkansız hâle geldi. umarım bu yükselişi devam eder, daha da popülerleşmeden siz de kendisini deneyin derim.
 • ismini burada görünce başta şaşırtmış, sonra da ne şaşırıyorsun ulan bu adam değil mi senelerdir istiklal'de berberliğin ve muhabbetin kitabını cilt cilt yazan adam dedirtmiş berber. erol abinin muhabbeti de, müşterisiyle dostluğu da muhabbeti de bambaşkadır. en meşhur olayıysa yoğunluğu, akşam 8'de gitmek için sabah arasanız dahi boşluğu olmayabiliyor.

  geçenlerde boşluğunu yakalayıp gittim yine, benden önce cem adrian vardı. şimdilik karşılaşmak kısmet olmasa da müşterileri arasında fotolardan gördüğüm kadarıyla burak aksak, mercan dede, umut eker gibi ünlüler de var. yunanca bildiğini ve yabancı çok sayıda müşterisi olduğunu da ekleyeyim. adam 1992'den beri oradaymış, çok normal bu kadar bilinmesi. ama asıl olayı bu kadar bilinmesine karşın senin benim gibi olması. 8 senedir tanıyorum, 8 senedir aynı güzel adam erol abi.

  bergamotlu çayı ve türk kahvesi de hiç fena değil, istiklal'deysem bir çay içmeye mutlaka uğruyorum. istanbul'a yeni gelmiş veya burada olsa da berberinden sıkılmış arkadaşlar yeşilendirirse yönlendirebilirim. beni karıştırmadan kendiniz yönelmek istiyorsanız instagram profili için şöyle buyurun: iletişim bilgileri de instagramında mevcut
 • taksim'e sırf kendisi için onca yoldan geliyorum. işinin ehli; muhabbeti de kendisi de on numara olan, sıcak insan.
 • 2007'den beri saçıma kendisininkinden başka erkek eli değmemiştir. mesleğindeki beceresine rağmen yıllardır fiyatını sağolsun hep makul tutmuştur. arada bir ünlü simalarla da karşılaşıyorum. yeri hemen aya triada ortodoks kilisesi girişinin karşısında. sevecen kişiliği ve içten muhabbetine doyum olmuyor. kahve ve çay serviside cabası. mesleğinin erbabıdır. şiddetle tavsiye olunur ama kendisi çok yoğun olduğu için randevu alınması gerekiyor... bilginize

  edit: yukarıda yazmayı unuttum. bu arada beyonce, shakira ve rihanna hayranıdır. bunlarla karşılaşırsanız şaşırmayın. :)
 • rihanna'nın tame impala cover'ı same ol mistakes'i ilk defa kendisinden dinledim. hayattayken efsane mertebesine erişmiş güzel insan.
 • ünlülerin de tercih ettiği istanbul'un en özel en eşsiz berberi. kalitesini bazı ünlü berberlerin yaptığı gibi astronomik fiyatlarıyla değil, işindeki profesyonelliğiyle ispat etmiştir. içeriye girdiğinizde bir pop star veya modacı ile karşılaşmanız sıradan bir hadise. üstelik olay sadece saç kesimi de değil: erol'un doyumsuz muhabbeti bile burayı tercih etmeniz için tek başına yeterli bir sebep. en büyük erol, başka büyük yok ;)
 • arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. kapıda karşılayıp çay, kahve ikram etmesi esnaflığın nasıl olduğunu gösterdi. muhabbeti ve işini gerçekten iyi yapmasıyla dünyadaki en iyi berber olduğunu kanıtlıyor. o kadar yoğunken bile bizimle ilgilenmesi ayrı bir güzellik, insanı kendisine farklı hissettiriyor. kesinlikle tavsiye ediyorum. randevulu çalıştığı için 0553 483 43 59 numaradan randevu alıp gidebilirsiniz.
 • sık sık 5 tl zam yapmasa çok iyi olacak ama yine de el mahkum gidiyoruz.

  daha iyisi gelene kadar erol şenel 1 numara.
 • berber arayışıma son veren şahsiyet, herseyden önce istediğiniz gibi kesiyor, salonda da boş boş siyaset değil kaliteli mizah dönüyor, fiyatta makul daha ne yapsın lan adam