• en azından abidik bi arap ismi vermek yerine doğru dürüst türkçe isim verilmiş karakter. erol tabak pek olasılık dışı bir isim değil.
  • milli gururumuzdur.prison break-heroes-lost ilahi üçlüsünde yer alan yegane türk karakterdir.prison break'i bu ilahi üçlü arasında ayrı yere koyma sebebimizdir.
  • muhtemel fetöcüdür. 15 temmuz’dan sonra görev yaptığı neverland’deki türkiye büyük elçiliği’nden dışişleri bakanlığı tarafından merkeze (ankara) çağırılmış. 13 ağustos 2016’da da tutuklanmıştır.
    şu an da tutukluluğu devam etmektedir.
  • (bkz: erol börek)
  • karısı lisa tabak'ın bir fedaisi scoffield'ın ekibi tarafından öldürülür. şirketin lideri olan "general"e rapor verilirken zanlının "ermeni" olabileceği nakledilir. bir başka sahnede de bu ölümün lisa tabak'ın kocasının türk olmasıyla ilgili olduğu belirtilir. türk diplomatlara yönelik asala terörüne yapılan referans başarıldır, senaristleri tebrik etmek lazım.
  • sahne sırasında bi dalkavuk "cezayir mi?" diye soruyor. ve bu dalkavuk fbı ajanı, deha, kurt gibi bi adam alex mahone. ya bırakın erol isminin arap ismi olmamasıyla sahneyi aklamayı. ben şahsen rahatsız oldum. orta okuldayken bile dünyadaki çoğu ülkenin bayrağını bilirdim. bu adamların bilmemesi komik.
    bi küçümseme politikası olarak algılıyorum diyelim eheh
  • adam bildiğin paralel çıktı rıza baba.
  • (bkz: prison break) dizisindeki milli gururumuz. adamlar yıllar önce biliyormuş amerikayı karıştıracağımızı.

tanım. türkiye cumhuriyeti büyükelçisi.
  • (bkz: #88999527)

olum, adam fetöcü çıktı diyoruz, kimi bayrakları asıyor, kimi de adamı milli gururumuz sanıyor.

bu millet hakikaten iflah olmaz yaouv... *
  • (bkz: zan tabak)
hesabın var mı? giriş yap