şükela:  tümü | bugün
  • lezzo'nun sahibiydi sanırım.
  • iş hayatındaki başarıları nelerdir, neyi nereye getirmiştir haberdar olmadığım, kalabalıklarca "iş adamı" sıfatı ile tanımlanan müstakil abi.

bireysel iş hayatıyla ilgili bilgim olmamakla birlikte "sanayici ve iş adamları derneği" formatını başarılı şekilde varlıklı mütedeyyin müslüman kitleyle tanıştıran, bu yönüyle başarılı bulduğum bir lider. iyi mi yaptı bu yapıdaki işadamları organizasyonunu mütedeyyin kitlelere taşırken, yorum yapamıyorum. ama kayda değer bir güç odağı olarak müsiad ın teşekkül etmesinde oynadığı öncü rol ve akabinde farklı cemaatler için model olan çatısı onu bu konuda başarılı bir lider saymak için yeterli olabilir.
  • allah verdiği rızkı kulları üstünde görmek ister gibi bir laf ederek bizi bizden alan şahsiyettir.peygamberin mütevazi ve sade yaşantısından söz eden fatih altaylıya " o kendi tercihidir" demiştir. bir de süslü giyinmekle ilgili getirdiği açılıma altaylı gibi bir laf ebesi bile donarak kalmıştır. " kıyafetiniz çulsuz,garibandan farksızsa yolda giderken aç adam senden gelip nasıl para isteyecek,karnım aç abi diyecek" dedi. inanamadım,inanamadık ailecek.
  • yaptığı talihsiz* açıklamalardan sonra akl-ı selim sahibi insanlardan ağzının payını hakkıyla alan kapitalizmsever insan.
  • müstakil iş adamları derneği (müsiad) kurucu başkanı, aynı zamanda her şeyi islami bakış açısı ile değerlendirip hadis ve sünnet usullerine göre izah eden ama iş lüks yaşam ve gösterişli arabalara gelince, paran varsa bunu vakko marka eşarplarınla, 4x4 jeeplerinle, svarovski taşlı lavabo musluklarınla göstereceksin özetli fikirlere sahip islami kapitalist cemiyetinden, bir iş adamı.
  • keşke biraz sınıfının adamı olsa. kendisine yapılacak olası bir haraketten sonra "yarabbi şükür!" diyeceği bellidir.
  • (bkz: profiterol)
  • kendisine tv'de ilk defa az önce denk geldim. görünüş ve tarz itibariyle rasim ozan kütahyalı'nın babası olduğunu düşünüyorum.
  • ebu zerrle tartışması gerekenlerden (bkz: #22174312) tabi o mümkün olmamış ama ihsan eliaçıkla tartışmış;

http://www.youtube.com/…88s6krgchac&feature=related

özellikle 3. ve 4. partlar çok bomba. "sen özgürlük, eşitlik, yardım diyorsun bunları marx söyledi" diyor. ee, nolmuş? ve daha fazlasını söyledi tabi ihsan eliaçık.
  • türkiye kayak federasyonu başkanı seçilmiş. çoğenteresan.