• 28 haziran 2016'da yönetim listesini ve yol haritasını açıklayacak olan ankara barosu başkan adayıdır.

yaptığı duyuru şöyle:

"değerli meslektaşlarım,
    çalışma arkadaşlarımla birlikte, 28 haziran salı günü saat 17.00'de yapacağımız toplantıda yönetim listemizi, temel yaklaşımlarımızı ve yol haritamızı açıklıyoruz.
    ankara barosu genel kuruluna ilkeli, kararlı ve işbilen bir dsa listesini seçenek olarak sunacağız.
    baromuz emaneti ehline verecektir.
    başaracağız.
    saygılarımla,
    önce ilke dsa başkan adayı avukat erol aras"
  • hasan bilgili'nin avukatı.

(bkz: profesörün tecavüzü)

kendisi tecavüz mağduru kadının hasan bilgili'nin içkisine ilaç koyduğunu ve amacının para sızdırmak olduğunu iddia ediyor.

http://www.hurriyet.com.tr/…iddia-ediyorum-41247225

bugün ayşe arman'a verdiği röportajda anlattıklarına küçücük çocuk bile inanmaz.
  • vefat etmiş, allah rahmet eylesin kendisini iyi bilirdik. mekanı cennet olsun.
  • bilgisine, duruşuna hayran olduğum erol abicim, nurlar içinde yat.
  • erkenden gidişini öngörmüş gibi cumartesi günü yaptığı son facebook paylaşımı....
    -perşembe günü ani gelişen tansiyona bağlı olarak geçirdiği beyin kanaması sonucu 55 yaşında vefat etmiş ve tüm camiayı derinden üzmüştür. -

link
  • vefat etmiştir, ışıklar içinde uyusun, çok yakın bir arkadaşımın dayısı idi. hoş sohbet, kral adamdı.
  • uzun süredir görmüyordum ki geçen cumartesi günü tunalı d&r'da karşılaşıp ayak üstü muhabbet ettiğim üstadım meslektaşım-dı.

dün beyin kanaması nedeniyle kaybettik...
  • tecavüzcü avukatı. gerçi artık hayatta değilmiş ama umarım yattığı yerde rahat değildir.. bir tecavüzcü olan hasan bilgili'nin avukatlığını yapmış kişiymiş. alçak gönüllüymüş peh. sapığın avukatı da sapıktır. mezarında ters dönmesi dileğiyle..

ayşe arman röportajı
hesabın var mı? giriş yap