şükela:  tümü | bugün
 • bu seneki istanbul film festivalinde 1 ve 2 olmak üzere gösterime gerecek film.
  ayrı ayrı 6 filmin bileşiminden oluşacak eser.
 • (bkz: switch bitch)
 • iş çıkışı taksiye bindim yine, hava güzel yürüyebilirdim ama çorapsız yüksek topuklu ayakkabı giymiştim ve ayaklarıma vuruyordu ayakkabılar. diz boyu siyah kadife eteğim ve göğüs uçlarımı belli eden beyaz gömleğim vardı üstümde.

  tevekkeli taksi şoförü ta uzaktan beni görüp u dönüşü yapıp başka bir taksiciyle kapışarak önümde durdu. bindim. taksici klasik taksiciye benzemiyordu. neredeyse tikky diye tabir ettiğimiz gençlerdendi. aynadan bana baktı. ben de ona. kaşlarını almış diye düşündüm. direksiyonun üstünde duran ince uzun parmaklı elleri çok güzeldi. enrique iglesias çalıyordu radyoda. pek hazzetmem ama nedense bugün hoşuma gitmişti latin ezgiler.

  eteğim sıyrılmıştı arabaya binerken. düzeltme gereği duymamıştım sere serpe oturuyordum arkada. "kuştepe yolundan gidelim mi" diye dönüp sordu, gözleri bacaklarıma takıldı. "olur" dedim. ben de onun bacaklarına bakıyordum. uzun, kaslı...bacaklarımın arasında nasıl olurdu acaba...

  aklıma eski sevgilimin bacakları geldi, yusyuvarlak poposu, göğsünün üstündeki üç beş kıl, yıkanmayı sevmemesine rağmen güzel kokusu, sevişirkenki soluk alıp verişi. sevişmelerimizi düşündüm, neydi onu o kadar özel kılan, bilemiyorum. neredeyse bir sene geçmişti aradan ve ben hala onunla sevişmeyi özlüyordum. başkasında aynı tadı bulamamıştım. onu aramaya karar verdim.
  ama şimdi şoförle ilgileniyordum. saçları düz, kahve rengi, gözleri koyu idi, tam sevdiğim gibi. sakalı yoktu. yaşını 29-30 civarı tahmin ediyordum. “pazar sokağında kazı var ondan böyle sıkışık trafik bu gün burada” dedi. bırak şimdi trafiği, ben seni sıkıştırmak istiyorum diye geçirdim içimden ama sadece “evet” dedim.

  arabaya bindiğimden beri güneş gözlüklerimi çıkartmamıştım. gözlerimi merak ettiğini sezdim. camlarını silme bahanesiyle çıkardım, işte… aynadan yüzüme bakıyordu. fark etmemiş gibi yapıp oyalandım. acaba kırmızı ojelerim hoşuna gitmiş miydi, kırmızı rujumu tahrik edici buluyor muydu.
  hem onu izlemekten zevk alıyordum hem de onun beni incelemesinden, hakkımda tahmin yürütmesinden. onu tahrik ettiğimin farkındaydım, sevişelim mi diye sorsaydım müspet cevaptan çok emindim.

  radyodaki kanalı değiştirdi, “put your hands on mine, dance with me” diyordu kadın şarkıda. ambiyansa ne kadar da uygundu. her zaman gülerdim insanlar aramızda elektrik oluştu ya da oluşmadı dediklerinde. nedir bu elektrik der saçma bulurdum. nihayet bugün ben de hissetmiştim o çok bahsedilen elektriği, neredeyse mavi küçük kıvılcımlar çakacaktı havada.

  sigara içebilir miyim diye sordum, gözüm sigara içmenin yasak olduğunu belirten yuvarlak çıkartmanın üstündeydi. dikiz aynasına şu güzel koku yayan sallantılı zımbırtılardan asmıştı. belli ki sigara içmiyordu ve kötü kokulardan rahatsız oluyordu. aslında canım pek içmek istememişti, sadece bana izin verip vermeyeceğini merak ediyordum. “tabii ki” dedi. cebinden çakmak çıkartıp sigaramı yakmak için bana döndü. yakmasına izin verdim, yüzüne bakmıyordum ama eline dokundum, öndeki arabaya çarpıyordu az kalsın.

  derin bir nefes çekip dumanı yana doğru üfledim. yan arabadaki sürücüyle göz göze geldim. başımı öbür tarafa çevirdim, başkasıyla kesişecek durumda değildim, bütün duyularımla şoförüme odaklanmıştım.
  ensesine bakıyordum, kulağıyla birleştiği yere dudaklarımı, burnumu değdirdiğimi hayal ettim, kokusunu içime çekmek istiyordum. kazağının kollarını sıvadı, güzeldi kolları, kaslıydılar, yer yer damarları belirginleşiyordu ve siyah ince kıllar vardı üstlerinde. dokunma isteğiyle baş etmeye çalışıyordum.

  “evlimisiniz” bu beklenmedik soru karşısında afallamıştım. “hayır, siz”, “hayır”. güzel dedim içimden, o içinden ne dedi bilmiyorum.
  “sağda müsait yerde ineyim”, “tabii”. para üstünü verirken sessizce kartvizitini de uzattı. sanki her gün taksicilerin kartvizitlerini alırmışım gibi doğal bir hareketle kartını alıp şöyle bir baktım. “ararım sizi, gürsel” dedim. gürsel...hoşuma gitmişti ismi.
 • bazı ayırt edici özellikleri bulunur bu hikayelerin:
  * anlatıcı erkekse, karşı taraftan kesinlikle ya "zaten o da istiyormuş" diye bahsedilir ya da "o da zevk almaya başladı" şeklinde kazanılışı anlatılır.
  * anlatıcı kadınsa kesinlikle o bir erkektir.
  * hemen herkes her an sevişme eğilimindedir.
  * bütün kadınlar güzeldir ama her nedense sapıkça ilişkilere meyl edecek yaradılıştadırlar ve partnerlerini erotik hikayelere konu olacak şekilde bulurlar.
  * gizli bir homoseksüellik muhakkak vardır.
  * "sarsılarak" ya da "çığlıklar atarak" boşalınır.
  * hikayeye konu olan kişi bir süre sonra evlendiği ya da tayini çıkıp o şehirden taşındığı için sevişme programı sekteye uğrar ve hikaye böyle biter.
  * genellikle sonunda e-mail ya da msn adresi verilerek "siz de bu şekilde bilmem ne yaşamak isterseniz..." şeklinde lütufda bulunulur.
  * tatilde geçiyorsa kesinlikle yabancı oyuncu oynatılır.
  * kadın yaşlıysa duldur, en az 6-7 yıldır hiç ilişkiye girmemiştir ve "oh iyi ki geldin tittin beni" şeklinde memnuniyet ifade eder.
  * gerçek hayatta büyük ihtimalle sevişirken ışığı dahi kapattıracak kadınlar bu hikayelerde birden bire edepsizleşerek "oooooh", "aaaaah", "tit beniiiii" şeklinde efektler yaparlar.
  * ayak fetişizmi varsa partner kahramana kesinlikle "ayaklarım çok ağrıdı bi' masaj yapar mısın" der
  * kimse erken boşalmaz, herkes tatmin olmuş olarak ayrılır.

  (bkz: bana da bir arkadaş anlattı)
 • ayaklarımı sehpaya uzatmış tavandaki minik yangın söndürücüleri sayıyordum içeri girip "günaydınnn" dediğinde. "günaydın, buyurun" dedim, hemen toparlandım. mağazadaki objeleri, tabloları, gümüşleri incelemeye başladı. ben de onu incelemeye başladım.

  bir erkek için pek uzun boylu sayılmazdı, kumraldı, keten pantolonundan boxer giyidiği belli oluyordu, desenini çözmeye çalışırken bana doğru döndü "hoca ali rıza arıyorum, herhangi bir tablosu olabilir", ahhh maalesefti geçen hafta daha satmıştık fakat gelirse haber verebilirdim eğer telefonunu bırakırsaydı.

  anlamış mıydı acaba poposuna baktığımı, umrumda da değildi aslında. etrafa bakınmaya devam ediyordu.
  ne güzel gözleri vardı, kahverengi, çekik, derin. kokusu geldi burnuma, rochas, ne severdim bu kokuyu.

  onu duşta hayal etmeye başladım. omuzlarını, karnını, bacaklarını, ıslak saçlarını, organını, poposunu düşündüm, bir yandan sorduğu soruları cevaplıyordum bir yandan da hayalimde onu sabunluyor, mıncıklıyor, yıkıyor tekrar sabunlayıp öpüp sıkıştırıyordum, düşündüklerimin hiçbirinden haberi yoktu.

  tam hayalimde o da beni sabunlamaya başlamıştı ki telefonu çaldı " ah tamam hemen çıkıyorum" dedi, bana döndü, "hoca ali rıza düşerse elinize beni mutlaka arayın hanımefendi", "tabii" dedim, "aramaz olur muyum hiç". gitti. azgın bir güne daha başlıyordum.
 • projeye başladığımdan beri sık sık birileriyle görüşüyordum ki artık sıra ona gelmişti. işe başlayalı uzun zaman olmasına rağmen bir kere bile konuşmamıştık. ama sonunda onun masasında yan yana çalışıyorduk işte. işyerindeki tüm erkeklerin gözünün onda olması benim de onu arzulamama yetiyordu. yürürken kimsenin yüzüne bakmazdı. sıkı yuvarlak kalçaları, siyah kıvırcık saçlarının bukle bukle önüne düştüğü dolgun göğüsleri vardı. buğday rengi canlı teni ise ona apayrı bir seksapel katıyordu. ama şimdi dip dibe aynı masada çalışıyorduk ve sıyrılan mini eteğinin hiç saklamadığı bacakları tüm dikkatimi dağıtıyordu. o klavye kullanırken yanlışını düzeltmek istediğimde elimi tuttuğu an gözlerimizin birbirine kilitlendiğini sadece biz değil tüm çevredekiler gördü adeta. elleri sıcacıktı, ikimiz de heyecanlanmış bir sonraki hamlenin ne olabileceğini anlamaya çalışır gibi donup kalmıştık. o dakika tüm vücudunun nasıl olabileceği geçti aklımdan birden. adeta onu ellerimle soymuş ve büyük bir hayranlıkla izlemeye koyulmuştum ki elini zarifçe geri çekti. kalemi tekrar elime alıp yazmaya başladığımda el yazımın bile değiştiğini fark ettim. çünkü o eller hemen yanı başındaki o diri bacaklara dokunmak istiyordu. daha fazla konuşamayan dudaklarım o cömertçe taşıdığı dekolteden içeri girmek için sabırsızlanıyordu. o an çay servisi için gelen ve benimkini sehpaya koymak isteyen çaycıya burada içeyim dedim. çünkü yerimden kalkamazdım, dışarıdan bakıldığında görünümümde pek de insan içinde normal karşılanmayacak bir değişim olmuştu. eğer zamanı durdurabilsem ona oracıkta sahip olurdum diye geçirdim içimden. ya da zamana yaymalıydım amacımı. elimdeki kağıtlara “telefonun ne?” diye yazdım, o da numarasını. yan masadaki sevimsiz kadının yerinden kalkmasını da fırsat bilerek sağ elimi gezdirmeye başladım bacaklarında ve yukarılara doğru kaydırıyordum, tam o saklı sıcaklığı hissetmiştim ki ustam girdi içeri.

  “bre gafil, uyan o gaflet uykusundan” dedi. “çok çok uzak bir galakside uzun zaman sonra yaşayacak elin insan kaynakları uzmanı kadınıyla ilgili fantazya kurmaya utanmıyon mu keraneci” dedi. “nasıl bir hayal dünyan var anlamıyorum ki fabrika gibi üretiyor maşallah” diye devam etti, “sana güç bile bir şey yapamaz” diye de baskıladı durdu. o an utanmasam da ustamın gelişini sezemediğim ve düşlerim yarım kaldığı için hayıflandım. işte o an benim dark side’a bir adım daha yaklaştığım an oldu.

  hayır hacı, kamışa su yürüyeli yıllar olmuş, hep tozun toprağın içinde lightsaber sallamışız, ne bir hatun yüzü görmüşüm ne bir şey. hep elizabeth hep eleanor. “yürü tatooine’e gidiyoruz” dedi sonra, “hutt’lar sorun çıkarmış, çözmemiz lazım”. tamam amına koyim geliyorum diyecek oldum tuttum kendimi. “hoop cazibe hanım” dedi, “ışın kılıcını da al istersen”. sonra da numarasını yaptı tabii, “this weapon is your life”. yes master dedim. içimden de ilerde o ışın kılıcını götüne sokacakmışım gibi geliyor bana ama du bakalım dedim düştüm peşine.
 • muhteşem bir örneği:

  not: noktasına virgülüne dokunmadım, gerçi noktası virgülü zaten yoktu ahaha.

  "merhaba ben ankaradan funda yaşım 30 bekarım ve ankarada ailemle birlikte yaşıyorum bir bayan olarak seksi çok seviyorum en az haftada iki kere vibratörle mastürbasyon yapıyorum en büyük seks fantazim bir bayan olarak erkeklerle sadece erkeklerle grup sekstir mastürbasyon yaparken bile gözlerimi kapatıp iki üç erkekle aynı anda olmayı hayal ederim kısacası en büyük seks fantazim grup sekstir ailem haricinde yalnız yaşayan bir bayanım ve evlenmeyi büyük konuşmayayım ama asla istemiyorum tek başıma ayaklarımın üzerinde durmak kimseye hesap vermeden yaşayamak hoşuma gidiyor kısacası bu devirde evlilik zor iş zaten neyse üniversite mezunuyum 4 yıllık bir okulu bitirdim fakat bir iş sahibi değilim evde oturuyorum ve çok mutluyum bizim ailede herkes çalıştığı için evde ev işlerini ben yapıyorum ve ev hanımlığını çok seviyorum ağır bir iş ev hanımlığı ama ben üstesinden geliyorum iyi de bir ev kızı ev hanımı sayılırım yani evde olduğum için genelde çok canım sıkılmıyor televizyonla bilgisayarla ve sağolsun komşularım ara sıra gelirler sohbete birlikte vakit geçirip eğleniriz ayda iki kerede olmak kaydıyla kadınlar kendi aramızda gün tertip eder sohbetler düzenleriz bu arada bende hamarat bir bayanım çok iyi yemek yaparım diğer ev işlerinide en iyi şekilde yaparım kısacası ailem yani annem beni bu konuda iyi yetiştirmiştir neyse efendim artık konuya gireyim yukarda da beyan ettiğim gibi ben seksi çok seviyorum bir gün evimdeyken öğlen vakti akşam için yemek yapıyordum mutfakta işlerim erken bitti akşam için kuru fasülye pilav ve de mercimek çorbasından oluşan bir menü hazırlamıştım işlerimde mutfakta erken bitti ve sonra kendime çay demledim ve geçtim bilgisayarda chatin başına girdim bir sohbet odasına ve başladım yazışmaya bir çok erkek mesaj yazıyordu bana bende kullanıcı ismi en güzel olan erkeğin üstüne tıkladım ve başladık sohbet etmeye çocuk ankaralıymış ve 35 yaşındaymış ismini vermiyorum şimdi neyse uzun bir konuşma olmuştu bende mutluydum çocuk kaliteli meslek sahibi iyi ve kibar bir çocuktu sonra konuşurken konu birden sekse geldi çocuk cinsel hayatın nasıl funda dedi bana bende yalan söylemiyeyim seksi çok seviyorum dedim ve haftada iki kere de mastürbasyon yapıyorum dedim çocuğa çocuk güldü tabi yok mu erkek arkadaşın dedi bana yok dedim bende ben ailemle ve yalnız yaşayan bir bayanım ve halimden mutluyum dedim ona sonra msn adresimi istedi verdim çocuğa üstüm çok dağnıktı fakat çünkü biliyorum ki kamera aç diyecekti bana bende hemen spor bir mini etek üstüne spor bir body giyindim ikiside yeşil renkteydi saçlarımı taradım ve üstüme çeki düzen verdim birde hafif bir fazla abartısı olmayan bir gündüz makyajı yaptım kendime ayağımada siyah topuklu bir terlik giyindim ve msn açıktı zaten baktım çocuk bana davet yolluyor hemen kabul ettim daveti başladık yine konuşmaya zaten yaz ayı idi yazları severim içim kıpır kıpır olur neyse çocuk kameran var mı dedi var evet dedim açarmısın dedi olur açarım dedim kamerayı önce çocuk açtı sonra ben açtım efendim ben bu arada sarışın ve mavi gözlü bir bayanım boyum 1 78 kilom 60 beyaz tenli ve uzun boylu bir bayanım göğüs ölçüm ise 90 efendim ailemde genelde ki insanlar iri ve uzun boylu insanlardır bende küçükken basketbol oynardım boyum dolayısı ile fena değil bir bayan için uzun dur yani neyse şimdi sıra benimdi açtım kamerayı çocuk beni görünce biraz şoka uğradı ya dedi ben dağnık siyah saçlı güzel olmayan bir kadın bekliyordum dedi sen sarışın mavi gözlü bir bayansın çok şaşırdım çokta mutlu oldum dedi bana ben neden ki dedim çocuğa hayatım nedeni var mı çok güzelsin çok etkilendim senden dedi yüz güzelliğin çok hoşmuş dedi bana sonra ayağı kalksana dedi bana bende kalktım boyun kaç dedi 1 78 dedim ooo uzun boyluymuşsun dedi bana bende eh işte dedim sonra oturdum yüzüme çevirdim kamerayı sohbete devam ettik bir ara bacaklarıma doğru tuttum kameray yeşil bodyim ve yeşil mini eteğim vardı bacaklarım uzundur benim ve güzeldir bakarım her yerime ayaklarımda ve ellerimde ise kırmızı ojeler vardı neyse çektim kamerayı bacaklarıma çocuk şoka uğradı yine vay be dedi müthiş vücudun var funda senin dedi sağol dedim bu arada bu vesile ile konu yine sekse geldi fantazilerin var mı dedi bana çocuk var evet dedim grup seksi çok severim dedim iki üç erkekle aynı anda birlikte olmak benim hayalim dedim ya öyle mi istersen sana bunu yaşatabilirim dedi dedim nasıl olacak peki bu tatlım dedi yarın benim izin günüm iki arkadaşımla eğlenmeye gidecektim zaten eve çağrırım sende bize gelirsin üçümüz seni sabahlara kadar düzer tatmin ederiz dedi ben ise kalbim güm güm çarpıyordu tamam olur dedim çocuğa yalnız ben kolay kolay doymam dedim hayatım dedi seni varya dedi çatır çatır sikeceğiz üstelikte istediğin kadar istediğin yerinede boşalacağız sen hiç merak etme biz seni doyururuz tatlım dedi bense çok mutlu olmuştum peki ben nasıl geleceğim dedim çocuğa evini bilmiyorum senin dedim çocuk dedi ki sen yorulma adresini ver ben seni alırım evinden dedi tamam dedim adresimi verdim yarın öğlenden sonra saat iki için sözleştik kapattım ben msni neyse o gün bilgisayardan sonra geri kalan diğer ev işlerinide yaptım ve günü sağa sağlim tamamlayıp saat on bir gibi yattım ve uyudum ertesi sabah erkekn kalktım aile fertlerini işe uğurladıktan sonra hemen banyoya girip önce bakım yaptım hemen hazır ağda bantları ile önce bacaklarımı ağdaladım sonra koltuk altımı normal klsik ağda ile temizledim sonra genital bölgemi yani vajinamdaki tüyleride temizledim aslında ağdadan sonra hemen duşa girilmez ama ben yaptım ılık bir duş ve sonra çıktım daha sonra tüm vücuduma nemlendirici sürdüm sonra yüzümede makyaj yapacağım için nemlendirici sürdüm ve rahatlattım vücudumu ve yüzümü saat ise öğlen bire geliyordu ve benim bir saatim vardı hazırlanmak için neyse bornozumla yatak odamda dolaşırken açtım dolabı seksi olmak istiyordum aylardan eylül ayının başıydı yazda bitmek üzereydi hava sıcaktı fena değildi ama ben seksi olmalıydım kafama koymuştum önce dolaptan siyah renkte 15 denye kalınlığında ince siyah silikon bantlı jartiyer çorabı çıkarttım daha sonra ise üstüne pembe bir renkte dolgulu bir sütyen çıkarttım sonra ise pembe bir dantelli string tanga çıkarttım ve yatağın üstüne koydum pembeli ve siyahlı giyenecektim daha sonra ellerimde ki kırmızı ojeyi asetonla çıkarttım ve sonra pembe renkte önce ellerime daha sonra ise ayaklarıma oje sürdüm ojelerim 10 dakikada kurumuşlardı bende üfleyerek ağzımla ve evde gezip rüzgarlanarak çabuk kuruttum ojelerimi tamamen çıplaktım evde sonra ise önce dantelli pembe stringimi giyindim daha sonra pembelli dolgulu sütyenimi taktım arkadan kopçalı ve daha sonra ise özenle ince burunsuz siyah silikon bantlı jartiyer çorabımı giyindim sonra ise üstüne pembe bir dar kalça kıvrımlarını belli eden bir mini etek ve sonra ise üstüne siyah bir body giyindim aslında straplez bir bluz giyinecektim ama sütyenim müsade etmedi askılı bir sütyendi yani daha sonra ise dolaptan siyah burun kısmı açık yüksek topuklu platform tabanlı bir ayakkabı seçtim ve giyindim çok şık olmuştum sonra ise önce sarı saçlarıma kuaföre gidip fön çektirdim ve saçlarımı yaptırdım eve dönüp tekrar sonra üstümle uyumlu saçlarımla uyumlu birde makyaj yaptım en sonda rujumu sürdüm artık hazırdım ve saat iki buçuğa geliyordu fakat çocuk yoktu daha ortada aradan on beş dakika geçti aşadığıdan bir korna çalıyordu ben cama çıktım çocuk gelmişti siyah çantamı aldım yanıma prezervatif aldım paramı aldım ve çıktım yola prezervatif iyi ki aklıma gelmişti kuaföre giderken almıştım yanıma neyse sonra aşağı indim ve bindim arabaya araba mercedesti modellerinden pek anlamam ama siyah bir mercedesti geçtim öne oturdum ve çocuk evine doğru yol almaya başladı sonra yolda bir elini bacağıma koydu ve benim elimi alıp penisine doğru koydu ben okşuyordum penisini pantolon üzerinden çocuksa bacaklarımı okşuyordu neyse yol boyu ben onun penisini o da benim bacaklarımı okşadı durdu sonra evi bir villa tipi bir evdi ankarada şehir dışı bir evde oturuyordu park etti arabayı indik sonra arabadan beraber eve geldik evin içine girerken de bende önde çocuk arkada ilerliyorduk bahçenin içinde ben önde ilerlerken çocuk kalçalarımı mini eteğin üstünden okşadı bir kaç kere daha sonra eve girer girmez dudaklarıma yapıştı ve beni öpmeye başladı elleriylede body nin üzerinden göğüslerimi okşuyordu ben çekildim hemen hayır diğer erkeklerde gelsin öyle yapalım dedim çocuk beni azdırmıştı ama neyse salona buyur etti ve bana öğlen üstü bir bardak viski ikram etti kuruyemiş getirdi sohbete başladık daha sonra zil çaldı ilk arkadaşı gelmişti içeriye buyur etti çocuk beni görünce vay yavru bu demek ha dedi güzelim bugün seni bir sikeceğim aklın duracak dedi neyse çocukta geçti içeriye viskisini aldı aradan yarım saat geçmişti ki tekrar zil çaldı ve içeriye öbür çocuk girdi sonra o da beni görünce ıslık çalıp vay vay dedi bebeğim vücudun ve yüzün harika bugün seni doyasıya sikeceğim dedi sonra ise o da bir viski aldı ve içeriye salona geldi önce tanıştık ve konuştuk sonra evin sahibi müzik setine bir cd koydu ve hadi funda eğlendir bizi striptiz yap bize dedi bende zevkle tabi dedim ve başladım striptize yavaş yavaş soyunuyordum ve erkekleri deli ediyordum erkekler çok keyiflendiler hatta penislerini çıkartıp elleriyle oynamaya başladılar ben tüm dişiliğimi sergiliyor ve dans ediyordum daha sonra erkeklerden biri kalktı ayağa ben siyah silikonlu bantlı jartiyer çorabı ve pembe stringle kaldım ayaklarımda ise siyah uzun topuklu platform tabanlı burnu açık ayakkablarım vardı çocuk ayağa kalktı ve ben dans ederken kalçalarımı okşamaya başladı sonra göğüslerimi öpmeye ve yalamaya başladı sonra diğer erkeklerde ayağı kalktılar ve yanıma gelip mıncıklamaya öpmeye ve dokunmaya başladılar bir sürü el üzerimde geziyordu çok keyif alıyordum daha sonra çocuklarda soyunda çırıl çıplak kaldılar üçünün de penisi muhteşemdi daha sonra çocukları etrafıma topladım ve başladım oral seks yapmaya önce birini emiyor yalıyordum daha sonra ise bir diğerini emip yalıyordum biri ağzımda ikisi elimdeydi penislerin ve benim kafamı tutarak ağzımı sikiyorlardı çok mutluydum bende grup seks hayalim gerçek oluyordu çünkü üç erkeğede dakikalarca saksafon yaptım bütün penisleri köküne kadar ağzıma aldım ve emdim tüm kadınlığımı ve dişiliğimi kullanıyordum ve ağzımla testisleri ve penisleri yalıyordum ellerimle ise okşuyordum harika bir duyguydu bu hatta evin sahibi olan çocuğun testislerinin ikisinide tam olarak ağzıma almıştım çok güzel sonra çocuklar kucaklayıp beni yukarı yatak odasına götürdüler ve yatağa domalttılar beni bir çocuk tekrar ağzıma verdi benim diğer çocuksa geçip vajinamı ve anüsümü yalamaya başladı diğer çocukta alttan memelerimi okşuyor ve sıkıyordu sonra pozisyon değişti ve ben sırt üstü yattım ve bacaklarımı açıp uzandım sonra iki erkek ayrı ayrı iki çoraplı bacağımı alıp yalayıp öpmeye başlamıştı sonra ağızları ile ayaklarımı ve ayak parmaklarımı emiyor ve yalıyorlardı bacaklarımın jartiyer çoraplı bacaklarımın ikiside yalnıyordu diğer çocukta ağzıma vermişti sonra ev sahibi çocuk penisini benim ayaklarıma sürüyor ve penisini ayaklarımın arasına alıp footjob yapıyordu bana bir penis ağzımda diğer bir penis ayaklarımda idi diğer çocuksa bacağımı bırakmış ben footjob yaparken ve ben oral seks yaparken diğer çocukta vücudumu yalıyor emiyor okşuyordu her tarafım yalanıyor emiliyor ve okşanıyordu çocuk dilini göbek deliğime bile sokmuştu daha sonra tüm penisler kalkmıştı artık yalnız beni okşayan son çocuğun penisi inikti fakat büyüktü ben yaklaşık on dakika footjob ve oral seks yaptıktan sonra yatağa domaldım ve sonra inik penisli çocuk gelip ağzıma verdi sonra diğer çocukta geçti vajinamı ve anüsümü yalıyor dilliyor ve parmaklıyordu çocuk anüsümle yani göt deliğimle bayağı bir oynadı ve sonunda teker teker göt deliğime parmaklarını sokmaya başladı sanırım ilk olarak götten sikilecektim çocuk penisin başını dayadı ve soktu götüme zaten götten çok sikildiğim için alışkındı göt deliğim neyse çocuk götten sikti bir beş dakika diğer penis ağzımdan çıktı diğer çocukta götümden çıkıp penisini ağzıma verdi ev sahibi izliyor bir şey yapmıyordu sonra çocuklar yerleri değiştirdikten sonra ev sahibi geldi o da penisini elime verdi iki penisi aynı anda yalıyordum diğer çocukta götten sikiyordu beni sonra ev sahibi yatağa uzandı ve yüzüm ev sahibine dönük bir şekilde penisinin üstüne oturdum ev sahibi vajinadan sikiyordu beni diğer bir çocuk ise götten girmişti içime içimde iki tane penis vardı ve diğer çocukta ağzıma verdi penisini hayallerim gerçek oluyor 3 erkek aynı anda sikiyordu beni çok mutluydum yaklaşık on dakika bu pozisyonda sikildikten sonra pozisyon değiştirdik ve bu sefer alta bir başka çocuk geçti sırtımı dönüp çocuğun götten oturdum penisin üstüne diğer çocuk bacaklarımı açtı aldı omuzuma ve vajinamdan yani amcığımdan içime girdi diğer çocukta tekrar ağzıma verdi yaklaşık yarım saati geçmişti ve sikiliyordum ve çok mutluydum ve istediğim oluyordu bu pozisyondada yaklaşık olarak on beş dakika sikildikten sonra çocukların üçüde içimden çıktılar ve ben yatakta dizlerimin üstüne çıktım ve başladım penisleri tekrar emmeye beş dakkika penisleri tekrar emdikten sonra dedim ki göt deliğimin içine boşalın tamam olur dediler ama ağzımada istiyordum boşalmalarını dedim ki iki erkek göt deliğimin içine bir erkekte ağzımın içine boşalsın istedim yani sonra beni tekrar yatağa domalttılar ve başladı ev sahibi direkt götten sikmeye bende çığlıklar içindeydim ev sahibi sert sikiyordu ve beş dakikaya kalmadan sıcak erkeklik sıvısını dölünü göt deliğime boşaltıp dölledi beni sonra diğer çocuk geçti arkama bu arada ise öbür diğer çocuğun penisi ağzımdaydı göt deliğimin içinde olan çocukta hızlı ve sert sikiyordu beni ben inliyordum zevkten daha sonra vajinama soktu penisini vajinamdanda sikiliyordum ve bu çocukta yaklaşık olarak yedi sekiz dakika siktikten sonra penisini vajinamdam çıkarttı ve göt deliğimin tam üstüne boşaldı ve çekildi kenara sonra ise bir tek ben ve ağzıma veren çocuk kalmıştık bende tekrar yatakta dizlerimin üstüne çöktüm ve başladım hızlı şekilde penisi yalamaya tam beş dakika yaladıktan sonra çocuk ağzımdan penisi çıkarttı ve elleri ile hızlı hareketlerle penise çektirmeye başladı o çekerken bende ağzımla çocuğun testislerini yalıyorum ve sonunda çocuk bağırarak benim açtığım ağzımın ve dilimin üstüne ılık ılık ve bol miktarda bem beyaz bir şekilde boşaldı ben ise dölün bir miktarını yuttum bir miktarını tükürdüm tadı çok hoştu ama dölün ellerime alıp tükürdüğüm dölleride göğüslerime sürdüm ve yedirdim çok mutluydum gerçekten üç erkek beni sikmişlerdi harika bir gün geçirmiştim sonra ise ev sahibinden banyonun yerini sordum gösterdi yarım saat sıcak suyla temizlendim temiz bir havluya kurulanıp tekrar giyindim diğer çocuklarda benden sonra yıkandılar tabi ve sonra dördümüz salona geçtik ve birer viski daha içtikten sonra hepimiz kalktık daha sonra ise ev sahibi beni evime bıraktı ve sonra bunu bir daha yapalım dedi bende olur dedim öpüştük ayrıldık eve geldiğimde saat akşam dokuza geliyordu hemen sonra gittim üstüme rahat bir etek ve tişört giyinip yemeğimi yedim sigaramı içtikten sonra dişlerimi fırçalayıp geceliğimi giyip yattım grup seks güzeldi çok hoşuma gitmişti ama beni çok yormuştu gerçekten ama tatmin ve mutlu olmuştum efendim benim hikayem böyle sabır gösterip hepsini okuduğunuz için çok teşekkür ederim daha sonra ki grup seks deneyimlerimide anlatacağım şimdilik herkese esenlikler dilerim hoşçakalın"
hesabın var mı? giriş yap