• tam google da erotik hikayeleri arıyordum.
    kapı çaldı, üst komşumuz tombul memeli neslihan kapıyı açmamla içeri daldı...
  • bazı ayırt edici özellikleri bulunur bu hikayelerin:
    * anlatıcı erkekse, karşı taraftan kesinlikle ya "zaten o da istiyormuş" diye bahsedilir ya da "o da zevk almaya başladı" şeklinde kazanılışı anlatılır.
    * anlatıcı kadınsa kesinlikle o bir erkektir.
    * hemen herkes her an sevişme eğilimindedir.
    * bütün kadınlar güzeldir ama her nedense sapıkça ilişkilere meyl edecek yaradılıştadırlar ve partnerlerini erotik hikayelere konu olacak şekilde bulurlar.
    * gizli bir homoseksüellik muhakkak vardır.
    * "sarsılarak" ya da "çığlıklar atarak" boşalınır.
    * hikayeye konu olan kişi bir süre sonra evlendiği ya da tayini çıkıp o şehirden taşındığı için sevişme programı sekteye uğrar ve hikaye böyle biter.
    * genellikle sonunda e-mail ya da msn adresi verilerek "siz de bu şekilde bilmem ne yaşamak isterseniz..." şeklinde lütufda bulunulur.
    * tatilde geçiyorsa kesinlikle yabancı oyuncu oynatılır.
    * kadın yaşlıysa duldur, en az 6-7 yıldır hiç ilişkiye girmemiştir ve "oh iyi ki geldin tittin beni" şeklinde memnuniyet ifade eder.
    * gerçek hayatta büyük ihtimalle sevişirken ışığı dahi kapattıracak kadınlar bu hikayelerde birden bire edepsizleşerek "oooooh", "aaaaah", "tit beniiiii" şeklinde efektler yaparlar.
    * ayak fetişizmi varsa partner kahramana kesinlikle "ayaklarım çok ağrıdı bi' masaj yapar mısın" der
    * kimse erken boşalmaz, herkes tatmin olmuş olarak ayrılır.

(bkz: bana da bir arkadaş anlattı)
  • 2013'te sozlukte en cok aranan 2. kelime obegi, bunun icin buraya gelen ve bu entry'i okuyan;

(o)))
  • burdan bunu aratan arkadaşlara sesleniyorum.

(bkz: şuandan itibaren ocak dışısın)
  • 2013te eksisozlukte en cok aranan ikinci baslik olmus. bu basliga gelip istedigini bulamayan ve az biraz ingilizcesi olan arkadaslarimiza google da kristen archives adli olusumu aramalarini onereyim de bi katkimiz olsun.

dedikten sonra " yil olmus ikibinonuc hala erotik hikaye okuyan var" diyen arkadaslara bir cift sozum var:

-- eyyyy hayal gucunden yoksun aciz varlik!! sen yuzuklerin efendisinin filmini kitabindan cok begendin sustuk;
    solaris i stanislav lem in adini duymadan andrey tarkovskinin daha once cektigi filmi izlemeden george clooney in oynadigi filmle sevdin cahilligine verdik.

erotik hikayeyi yedirmeyizzzz!!!
  • az kalsın kuzenime tecavüz edecektim.

malum yaz geldi, bunların yazlıkta kalıyoruz yine geçen gün abisi falan da yok evde. oturduk film izledik, tavla falan oynadık, yemek yedik işte. saat geç oldu ben yatayım artık dedim. dur ben sana şort vereyim dedi, iyi ver dedim. aldım şortu içeride giymeye gidiyodum tam dur ya burda değiştir nolacak sanki yabancı mıyım sen de dedi. şaşırdım amk. iyi dedim, çıkartım pantolonu boxerla kaldım. bu gördü tabi malı sırıtıyor falan amk birden avuçlayıverdi benimkini. şok oldum lan. ardından dudaklarıma yapıştı amk. bi tokat koydum buna dedim mehmet napıyosun lan kuzeniz biz amk. gitti koltukla bayağı ağladı falan. salak mıdır nedir amk tövbe tövbe.

incisözlük.
  • %99'u müslüman olan ülkede en çok aratılan konu. bunlar hep muhafazakarlık.
hesabın var mı? giriş yap