şükela:  tümü | bugün
  • sex shop un yumuşatılmış hali.
  • (bkz: erotic shop)
  • el altından reklam yapmanın dibine vurmuş sektör.az önce evime gelirken adamın bir tanesi bir zarf uzattı.normalde böyle yabancıların verdiği kağıt , broşür gibi şeylerle ilgilenmem fakat dalgınlığıma geldi almış bulundum.bildiğin düğün davetiyesi gibi zarfa konulmuş ve üzerinde yazı.içimden 'bu ne lan davetiye falan mı?' derken üzerindeki 'çorlu erotik shop' yazısını okumamla ister istemez tebessüm ettim.kısacası zarfın içinden erotik shop broşürü çıktı.burhan altıntop gülümsemesi ile vay anasını çektim kendi kendime.şu an borşürü inceliyorum , oldukça ilginç ürünler var.ihtiyacım yoktu neyse dursun bir köşede.*
  • (bkz: eros)
  • bu ihtiyaç halinde kapıyı tıklatınız dükkanlarının en edeplisi izmir bornova meydan'da bulunmaktadır. tabelasındaki e.tik shop sürekli yanıp sönerken "ro" kısmında herhangi bir hareket gözlenmez.
  • başbakan kızdığı için, love shop olarak isim değiştirmiş ankara'da bir mağaza.

http://www.cumhuriyet.com.tr/?hn=378430
  • isimleri özel ürünler satış marketi olmuş.
  • 10 küsür yıl önce arkadaşlarla ankesörlü telefondan arayıp dalga geçtiğimiz ticari işletme.
    muhabbet şöyle gelişirdi:
    - alo! yapma yarrak var mı sizde?
    + beyefendi bu telefon dinleniyor. lütfen sözlerinizde dikkat edin.
    - yapma amcık var mı?
    + telefonumuz...
    - şişme karı var mı? ağzına verebiliyoz mu?
    + beyefendi telefonumuz dinleniyor.
    - banane lan dinleniyosa. yapma amcık satmaya utanmıyon da telefonda söylemeye mi utanıyon!

böyle uzayıp giderdi işte...
  • genelde bir arkadaşın(!) gittiği dükkan. seksi şeyler var(mış).
  • komedi dükkanı'nda tolga çevik'in severek kullandığı bir ögedir.