şükela:  tümü | bugün
  • casio saatlerinin türkiye distributor'ü firma.
  • denizli'de bir tel orgu (kafes teli) ureticisi
  • (bkz: ersa ofis mobilyaları)
    amator calisan ama profesyonel gorunmeye calisan sirket..
  • alman havya, havya istasyonu ve bilumum lehimleme gereçleri üreten firma. fiyatlarını görünce dudakta uçuk çıkar hiç görmemek mevcut huzuru bozmamak için faydalıdır. ekipmanlarını görüp kurcalamamış olsamda fiyatlarından ötürü manyak kalitelidir diyesim geliyor.
  • bugün 30 watt'lık kalem tipi havyasını sıkı pazarlıkla nakit 75 liraya aldığım lehim gereçleri markası. tek rakibi weller, ama daha pahalıca (120 tl) satıcı çocuk da fiyattan dolayı ersa'ya yöneldiğimi görünce "o daha iyi zaten abi" moduna geçiş yaptı, takdir ettim akıllı esnafmış, birkaç saniyeliğine beni de buna inandırıp kararımı sabitledi. yine de şikâyet duymadım, made in germany ne de olsa. weller mercedes ise bizimki volkswagen oluyor sanırım. güzel cihaz; çabuk ısınıyor, uç kaliteli, sapında ısı izolasyonu iyi. bir de weller'in çöp sayılabilecek hırdavat serisine (yukarıdaki 120 lira olan profesyonel seri) koyduğu ışıklardan koyaymış iyi olurmuş, anlardık fiş takılı mı, değil mi...
  • satış sonrası desteği iyi olan firma. bu arkadaşların garantisinde bir saat almıştım, saat geri kaldı. yolladım garantiye. 1.5 hafta içinde aynı saatin yenisini kargoyla gönderdiler.
  • bir süredir internet sayfalarında çalışma var. model ve teknik bilgi almak adına kendilerini aradığımda yan dükkândan alabilirsin şeklinde bir yaklaşımla bendenizi konyalı saat firmasına yönlendirmiş olup her iki firmanın akrabalık veya ahbaplık üzerinden inorganik bir bağlantısının olduğunu öğrenmiş oldum

bunun dışında satış sonrası garanti, şikayet, teknik bilgi vb destek konularında ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorlar, şu ana kadar her hangi bir çingeneliklerini veya müşteriyi mağdur etme vb bir düşüncelerine rast gelmedim
  • casio türkiye distributörü olanına 100 liralık saatimin eskiyen kasasını değiştirmek için fiyat sordum 90 lira dediler. onu da kendim değiştiremiyormuşum paramparça halde saatimi gönderecekmişim onlar inceleyeceklermiş ancak öyle. teknik servis bedeli de ekleyecekler heralde