şükela:  tümü | bugün
  • tayfur havutçu ile yusuf turanlı arasındaki konuşmalarda da bahsi geçen ilişki.

http://b1112.hizliresim.com/s/r/19k63.jpg
  • tasavvufi anlamda ele alindiginda farkli anlamlar icerir... cunku sufilik, biz siradan insanlarin aklinin alamayacagi hakikatleri gerektirir.

bakin mevlana'nin sems'e duydugu ask, ersan'in guti'ye hisleri... bunlar hep murit - mursit iliskisi. tasavvufi yonum agir bastigindan belime cocukluk arkadasim emir'in adini yazdirdim. gamzelerimin hemen uzerinde kocaman bir "emir'in mali" dovmesi var... ama oradaki mal, sufi anlamlar tasiyor.

dusuncelerim, ipligi koparan kopan tesbih taneleri gibi dagiliveriyor sensiz...gozyaslarimdan inci yapmak isterdim sana... bir de usumedir isliyor ruhuma apansiz, kanim donuyor, sicakligin yok ki yanimda...

bakin bunlar hep ortalama tasavvuf.
  • birbirlerinin doğum günü tarihlerini vücutlarına dövme olarak kazimalari beni çok işkillendirmişti vakti zamanında. beşiktaş'a 350 bin euro'ya adanaspordan kiralık gelen ersan gülüm ve real madrid'ın dünyaca ünlü oyuncusu guti..

hepi topu 1 sene beraber oynadılar. 1 sene, iyi arkadaşlık kurmak için güzel bir süre olsa da, vücuduna doğum tarihini yaptıracak kadar da değil. ben şahsen, 30 yıllık arkadaşım için - kendi çapımda- dünyayı yerinden oynatırım ama değil doğum günü tarihini, isminden rastgele bir harf bile seçip vücuduma kazımam.

aralarında daha ileri boyutta bir ilişki olduğunu tahmin ediyorum. bunu ersan gülüm futbolu bırakınca öğreniriz tahminim.

bu arada ikisinin bir club'a, sanıyorum retina dudaktan öpüştükleri iddiası da var.

guti'nin saha bismillah demeden tosiç gitti, hemen ersan'ı getirin demesi de bir hayli dikkat çekici.
  • (bkz: sana ne)
    (bkz: bana ne)
  • (bkz: guti maricon)