şükela:  tümü | bugün
2664 entry daha
  • finaldeki özkan uğur performansı hariç hiçbir şey güzel değildi.

üzgünüm. iyi ki netflix'e para ödemiyorum.
  • erman ben iki kere boşandım.
    ikisinde de pelerinimi alıp çıktım :)
  • gerçekten çok kötüymüş.cem yılmaz ve ezgi mola da kötüydü diğerleri gayet iyiydi.çocuklar için yapıldı heralde.birde mekanlarda fazla tasarım ikonları kullanılmış yani varakla mekanı boğmak gibi anlamadım.
  • sıçmıştır.
  • nasıl bir döneme denk geldik ya, erşan kuneri bile piç edilmiş. büyük hayal kırıklığı.
  • türkiye standartlana göre yine iyi
  • buraları okuyordur kesin. yine muhteşem bir iş çıkarmışsın ama çoğu üst düzey esprini sadece biz eyt kuşağı anlayabiliyor. tamam, anladık, hedef kitlen elbette recep ivedik seyircisi değil ama dede, baba, torun birlikte izlediği zaman ortadaki diğer ikisine anlatmak zorunda kalıyor esprideki inceliği.
  • isteyen istediği kadar ekşici desin.

herkes “3 bölüm izledim” falan demiş ama ben ilk bölümün yarısını bile izleyemedim.

dizinin daha ilk 20 saniyesi “boynuma dola, dayama” diye açıldı. cem yılmaz’ın küfürle, bel altıyla stand-up yapmasına alışkındık da dizi çekmesi onun için bile fazla gelmiş.
  • cem yılmaz kadar bu işi kaliteli yapan kaç adam var daha kalkmış paçalı donuyla vasat diyor ya.

zevkler tartışılmaz ama bir işe kalitesiz demek senin neyine ulan bir boktan anlamayan ameen faryadi :)

oyuncular, dekorlar, senaryolar, espriler hepsi ama hepsi mükemmel ve tarihe bir not yıllar sonra dönüp şuan yaşadığımız 90lar müziği gibi izleyeceksiniz

sağol cem, şu sikko zamanlarda iyi geldiğin için <3
  • komik veya sanatsal değil , çerezlikde değil absürd komedi hiç değil ... yani bir sınıfı bile olmayan bir diziye iyi diyorsanız ya kafanız iyidir yada karışıktır.. hem de oldukça...
588 entry daha

hesabın var mı? giriş yap