şükela:  tümü | bugün
1098 entry daha
  • şu an mücahit birinci'nin (kendisi yavuz bahadıroğlu'nun oğluymuş) karşısında hukuk anlatmaya çalışıyor. sabrına hayranım ancak kendisine ediyor ve boşa uğraşıyor. programa benim karşıma düzgün birini çıkarın diye şart koşması lazım. karşısındaki adıyla müsemma bir zihniyet taşıyor. buna sabredilir mi?
  • konusuna hakim, heyecanlı konuşan, dinleyiciyi bazen yorsa da kesinlikle bilgilendiren değerli hukukçu.
  • görüşlerini bilmem ama bu kadar irrite edici bir ifade olamaz bir insanda. en ufak şeyi bile bağırarak söyler mi insan ya? hukukçu olacak bir de yani... hukukçu dediğin insan sesini kullanmasını da iyi bilmelidir. hitabet diye bir şey var kardeşim.
  • tertemiz deliriyor ya. tüm türkiye'nin huzurunda deliriyor. 83 milyona nazire yapa yapa deliriyor. ben o el kol hareketlerinin kucuk bir kismini ruyamda yapsam ertesi gun terapistin karsisinda alirim solugu, ben delirdim, ayarlari bozdum derim. beni duzelt derim.

telefonuma o delirdigi anlarin, neredeyse her mimiginin resmini cektim, arada whatsapp pp'si yapıyorum. ben de ancak bu kadar zivanadan cikabiliyorum, nacizane.
  • kantinciler meslek odası ile baro'nun bir tutulduğu ve avukatlık ile marangozluğun aynı olduğunun iddia edildiği bir programda tertemiz deliriyor, hakkıdır.

edit: adama sinirli, egolu vs. demeye gerek yok. az çok kafası çalışan, okumuş bir adama bu kadar saçma argüman ile gelirsen adam ne diyecek sana?

yahu allah aşkına, ''istanbul barosunda 41 bin seçmen var 26 bin seçmen oy kullanmış, bu nasıl demokrasi'' deniyor. bunu biri bana gerçek hayatta dese düşer bayılırım olduğum yere. böyle saçma bir laf olabilir mi ya? %19 ile seçilmiş nasıl demokrasi bu deniyor. vallahi bu laflar dendi kulağımla duydum. ben camdan atarım kendimi ''bu ne bilimsizlikdir'' diyerek. adam gene iyi sabretti ben kapadım tvyi falan. lan ne barosu, başkent %27 oy alan başkan tarafından yönetildi yıllarca. bu ülke cumhurbaşkanı seçti 6-7 sene önce %75 katılım ile. vallahi şaka olmalı bunlar başka izahı yok çünkü.

yayını izlemeyen anlamaz nasıl bir rezillik döndüğünü.
  • aynı gemide olanlar üniversitesi, medya hukukçuluğu ana bilim dalı başkanı.
  • cahiller ve kötülere karşı mücadelede kendini feda etmiş büyük insan.*

baroyu dernek zanneden bir körcahil bir gazeteci, ruhunu şeytana satmış bir ak partili. laf anlatmanın imkansız olduğu kötü niyetlilere karşı mücadele edilmez hocam
  • kanımca egomanyak bir adam. bu özelliği iyi bir hukukçu olmasını perdeliyor çünkü kendisi bağır çağır konuşurken, dinlemesi gerektiği yerde hep bir şeylerle uğraşıp insanların yüzüne bakmıyor. o zaman siktir git evinde aynaya anlat tartışma programında ne işin var ?
  • 10 sene evvel, bir sempozyumda birlikte çalıştığım hocam. severiz kendisini.
  • karşısında kendi maddi çıkarı için hukuku, demokrasiyi yerle bir eden bu çoklu baro denen ucubeliği savunan sözde hukukçular varken sinirlenmesi çok normal olan bir adam kendisine çok hak verdim.
21 entry daha