• 15 temmuz sonrası ekranları bolca dolduran ama son dönemde nedese pek rastlamadığım hukukçu.
  • an itibari ile haberturk te anayasa degisikligini yorumlamakta adeta anayasa dersi vermektedir. kendisi hangi gorusten olursa olsun insana guven vermektedir. sebebi ise ideolojiden siyrilmis objektif sekilde olaylari degerlendirmesi ve yorumlamasidir. keske boyle ideolojik saplantilardan kurtulmus ve aklini kullanan insanlar bu ulkenin yonetici kadrosunda olsa memleket olarak daha iyi durumda oluruz herhalde
  • `habertürk` `karşıt görüş` programında yine bilirkişi olmuştur
  • şu an göte, göt demekte, karşısındaki götler sessizce, sözlükteki götler bağıra çığıra izlemektedir.
  • çoğu zaman karşısındakine laf anlatırken acı çektiğini hissettiğim, çıldırmasına hak verdiğim prof.

hukuka hakim olmayanlar için durumun absürtlüğünü şöyle tarif edeyim: ersan hoca "2+2=4'tür" diyor; karşısındaki de "olur mu efendim 5'tir" diyor.

şimdi siz olsanız ne yaparsınız? bu heriflere neyi nasıl anlatabilirsiniz ki? hal böyle olunca adam da çıldırıyor tabi. bana sorarsanız iyi bile dayanıyor valla. yerinde ben olsam masa sandalye allah ne verdiyse girişirdim.
  • ceza hukukçusudur kendileri, milletvekili olsa iyi iş yapar.
  • hukukçu kimliği, partizan kimliğinin önüne geçmiştir.halkı dizi izlemek yerine yeni anayasa taslağını okumaya davet etmiştir.
  • geçenlerde katıldığı bir tartışma programında masaya vura vura "vatanımı milletimi seviyorum diyen herkes dizilerden, saçma sapan tv programlarından kafasını kaldırıp yarım saatini ayırıp bu maddeleri okuyacak, anlamıyorsa gerekirse 2 defa daha okuyacak, yine anlamıyorsa bir bilene soracak" demiştir...
    tek bir satır okumadan koşulsuz evet yada hayır oyu kullanarak, vatanın ve millletin istikbaline direkt etki edeceğinden habersiz andavalların yüzüne tokat gibi çarpması gereken sözlerdir aslında bunlar, ama tabi ki bahsettiği kesim o sırada saçma sapan dizi ve yarışmaları takip ettiği için bu sözleri duyamamıştır.
  • hiç bir kanalda göremediğimden akibetini merak ettiğim bilge insan. oysa ne güzel de anlatıyordu. belki de sebep budur ?
  • cnn turk'de yine mala anlatır gibi anlatıyor, kaçırmayın, izleyin, duyurun.

adam gibi adam, çıldırmalarına, yere bakıp sıkılmalarına kurban olurum.

https://www.youtube.com/watch?v=tqza9skw7s8
hesabın var mı? giriş yap