şükela:  tümü | bugün
  • karşısında konuşulanları anlayamayan bi dalyarak varken, o adama karşı verdiği tepkiler çok komik lan.
  • kimlerin arasindayim,kimlere meram anlatiyorum tadinda mutsuzca (bkz: tarafsız bölge) programinda bulunuyor suan.boyle kalender insanlara saygisizlik ediliyor,yipratilitor ya cok uzuluyorum.adami konusturmuyor bagirarak bastirmaya calisiyorlar.
  • cnn yerine habertürk'ü tercih etse daha iyi. buradaki konuk ve moderatörler havuz medyanın gözbebekleri.
  • bugunku cnnturk programında erdogan ıkıncı kez aday olabilir mi demistir. hıc yakıstırmadım, neye dayanarak soyluyor ızleyenler varsa yesillendirsin...
  • kendisi hakkında #95893742 girdide müspet bir yorum yapmıştım; fakat cnntürk yayınında yaptığı yorum anayasa ile bağdaşmamaktadır. mevcut anayasa ve cumhurbaşkanı seçimi kanunu kapsamında, şimdiki cumhurbaşkanının yeniden seçilmesi ancak ve ancak meclisin 360 mebus ile mevcut seçimlerin yenilenmesi yönünde karar alması ile gerçekleşebilir. bu husus ilginçtir ki yoruma da kapalıdır.
  • tartışma programlarında konuşma şekli ile dikkat çeken kişi, konuşuyor mu kavga mı ediyor belli değil.
  • ersan bey bilginin ve adaletin son temsilcilerinden son derece takdir ettigim biridir.
    ancak sinirlenip hizli konustugunda tonlamasi ve ses rengi nedeniyle gozumu kapayip dinledigimde sanki killa hakan canli performans dinliyor gibi oluyorum. allah affetsin beni
  • hukuktan uluslararası ilişkilere, terörle mücadeleden türk eğitim sisteminin sorunlarına kadar her konuda bir fikri bulunan ve bu fikirlerini aksinin doğru olması mümkün değilmiş gibi anlatan ceza hukuku profesörü. çıktığı televizyon programlarında karşısında bilgili kimseler bulunmadığından ceza hukuku dışında kalan alanlarda da rahatlıkla at koşturabilmektedir.

ersan şen gibilerinin oldukça tehlikeli tipler olduklarını düşünüyorum. bu tip insanlar 90 tane doğru söylerler ve bu 90 doğrunun yanına öyle 10 tane yanlış katarlar ki siz farkına bile varmazsınız. umarım ceza hukuku dışında kalan alanlarda peşin hüküm vermeyi bırakır her konuyu alanında uzman kişilerin değerlendirmesine imkan tanır sevgili hocamız.
  • bu akşam cnn türk'de çıktığı programda kendisini sevmememe rağmen suriyeliler konusunda aşırı derecede doğru konuşan ama maalesef iktidar partisi yalakalarının karşısında sözünün kesilmemesi için bağırmak zorunda kalan hukukçu.
  • şovmen.