şükela:  tümü | bugün
 • eskiden televole'yi sunan ve gulmekten agzini toplayamayan spiker.
 • ersin, kral tv'nin ilk zamanlarında djlik yapan laçka, genç bir oğlan çocuğuydu.
 • geçenlerde oynanan sociedad maçından sonra fatih terim'in canlı yayında fırçaladığı sunucu. pek bir heyecanlı arkadaş.

  lakin terim'e ısrarla aynı soruyu 3 kez sormasının altında merve terim'le takıldığı söylentilerimi yatıyor, bilmiyorum.
 • birilerinin bu kadar uzun sorular sormasının yanlış ve gereksiz olduğunu hatırlatması gereken sunucu... hele de yabancı teknik direktörlere...
  malum, sen ne kadar uğraşıp doğru düzgün cümleler kurayım, her ayrıntıyı anlatayım ki ince sorular seçmiş olayım dersen de, olay tercümanın anlattığı kadar oluyor... tercüman da genelde "how was the game"den öteye gitmiyor...
 • telegolden anlayamadigimiz bi $ekilde atv santraya transfer olmu$ sunucu.
  cok da onemli degil aslinda.
 • telegol'den edindigi cirkeflik ve saldirganligi basariyla santra programina tasiyan zat. ona buna ayar vermeye calisir. ahmet cakar tarafindan 2 program sonra saldiriya ugramasi muhtemel kisi
 • ufuk ozerten 'in acıklamasından sonra hafif tebessumlu bir sekilde ahmet cakar 'a donup;

  -evet sayın cakar? ne gibi bir cevap vereceksiniz bakalım?

  demistir. burada rating kokan sert bir konusmanın yasanacagını hissetmis ve "allaah senlik var gene" diye dusunmustur ve bunu yüz ifadesine yansıtmıstır.
 • demek istediklerini ahmet çakar'a anlatamayan insan.

  mesele şu, ersin tartışılan bir pozisyondan hareketle bir fantezi pozisyon düşünmüş, karşısında da zamanın sıkı hakemi haklı olarak soruyor:
  fb'li serkan bjk'li tümer'i düşürdü (pozisyon kırmızı kartlık, onda hemfikirler) fakat tümer kalkınca ayağa iş avanataja kaldı. (hakem kırmızıyı pozisyon bitince verecek) tümer gol atmak üzere (herkesi geçmiş) fakat serkan yakalayıp indiriyor (penaltı da olacak bir mesafe değil) ne olacak şimdi?

  kısacası atılması gereken oyuncu, o sırada oyunda stealth modda olması gerekiyor (burada ersin düzen'in bilgisayar oyunlarına olan düşkünlüğünü anlıyoruz). yani oyuna müdahale hakkı olmaması lazım, fakat o sırada kırmızı kart cezası da sabit görülen oyuncu gelip yine oyuna müdahale ediyor.

  programda birden bir kaos oldu, çakar da anlayamadığını anladı ve sen bana şu soruyu sorsana deyip bambaşka bir mecraya taşıdı mevzuyu. ersin düzen de pes etti bir kaç kez anlatamayınca "peki" dedi, güldü; büyük ihtimalle güldüklerinin arasında kendisi de vardı.
 • superspor.com a vermiş olduğu roportajda fenerbahçeli oldupunu söyleyen sunucu
  http://www.superspor.com/…128&kategori=129&go=22402
1415 entry daha

hesabın var mı? giriş yap