• mimar sinanda okuyor.gelecek vadeden arkadaşlardan biri. kuş dergisinin kapağını çizmişti. şahane. ayrıca hepimiz gibi 5 parmaklı.
  • lombakın son sayısında bahsettiği gibi "dergiyi yakıcaklar seni de yiyecekler" şeklindeki haklı kaygılardan dolayı "bu ay işi yetiştiremedim bari şunları çizeyim" tarzında bir şeyler çizen kişi. bu güne kadar gördüğüm en iyi son dakika eserlerinden biriydi bence. fekat o tarzın çizgi romancı olmak isteyen bir kişi için çok tehlikeli olduğunu düşünüyorum. ne kadar beğensem de aynı şekilde devam etmemesini,çizgi roman yapmasını dilediğim çizer.
  • 18 kredi hadisesinde benden de bir oha kazanan, bu ayki eserinde de yine fantazyanin gercek hayatla birlesiminin dibine vurmus, gayet hos kalemtıraş cizen karanlik insan.
  • lisedeki sıra arkadasim. kendisi bir hikayesinde (lombak sayı 7, g.t korkusu gönül tortusu) psikopat olmasının nedenini çocukken bakıcısının uyuması için takma dişlerini çıkartıp "uyu yoksa yelim tenii! nihahaha!!" demesine bağlasa da, bu doğru değildir. ersinin psikopat olmasının nedeni, lise hayatı boyunca derste çizdiği her türlü figüre tarafımdan zik çizilmesidir. ne yazıktır ki bu zik çizme hadisesinden kadın, hayvan ve hatta araba, ağaç, ev gibi figürler dahi kurtulamıyordu. lise hayatımızın 7 yıl sürdüğünü hesaba katarsak şu anki durumu gayet normaldir. ayrıca bir nevi alter-ego olarak görürüm kendisini. ortalama bir megalomal olarak ilk entrymi kendime girmek isterdim fakat çaylak modunda bunun mümkün olmadığını farkettiğimde aklıma ilk gelen isimdir.
  • her seferinde lombak'taki cizimlerine rastladigimda "yahu $u adamin entry'sini gireyim" dedigim adam.. bugun gordum ki hakkinda yazilacak her$ey yazilmi$.. heavy metal'in demirba$lari ayarinda hikayeleri var ve cok iyi ciziyor.. lombak'in bugunki tarzi bana onun bir turk heavy metal'i olma kipirtilari gibi geliyor.. ke$k olsa..
  • çizimleri takdiri gerçekten hakeden yetenekli kişi..
  • kedi payi isimli hikayesinde kendisinin asmis bir kisilik oldugu kanisina vardigim.
  • sevgiye saygıya kesinlikle layık; "cizim olayını da bitirmiş abim" dedirten (ancak kurgu acısından kenan yarar adlı şahsın hep daha önde olduğunu düşündüğüm) zeki çizer
  • çizimleri takdir edilesi bir çizer, lakin kurguda sürekli gereksiz bir şiddete yer verdiğini düşünüyorum. biraz daha gerçekçi olsa, hayalgücünü biraz realiteyle birleştirse daha başarılı olacak sanki.
  • 2002 haziran ayına ait lombak'ın hemen girişindeki iki sayfalık çizimiyle "o-ha" dedirtmiş, bolca takdir kazanmış, tarama ucuna zeval gelmeyesi çizer.
hesabın var mı? giriş yap