şükela:  tümü | bugün
  • pubg mobile videoları yayınlayan youtuber. fakat hiç keyifli değil, ukala hareketler, en iyi benim tavırları, sıkıcı konuşmaları insanı bayıyor. hoş sohbet değil. ağzını yaya yaya "herkese merhaba arkadaşlar" deyişi ilk dakikadan itiyor insanı. ama baya izleyeni var seviliyor belli ki. kozmik karınca abimiz varken esamesi okunmaz.

edit: izleye izleye sevmeye başladım. o yüzden ekleme gereği duydum. biraz daha mütevazi takıldığı videolarda keyif alıyorum. burayı okuyor mudur bilemem tabi.

edit 2: abonesi oldum. gelüyurum oraya.

edit 3: arkadaşın hakkını vermek istiyorum. izlediğim pubg yayıncıları arasında en iyi oynayanı bu adamdır. ne bir yeni hesap açma olayı var ne bir şeyi gizleme saklama olayı var. her seferinde geliştirdiği hesabıyla oynuyor. ekibi de öyle. bot keserek izlenme sayısı kasmaya çalışmıyor ve ego tatmini yapmıyor. diğer bir çok yayıncı sıfır hesap açıp açıp veya server değiştirip değiştirip bot avlıyorlar. izleyeni salak yerine koymaktan başka bir şey değil.

ersin dürüst adamsın sen be.
  • valla gayet güzel. ben de aynı üstteki arkadaş gibi kozmik izliyordum bu arkadaş yırtık dondan fırlar gibi her seferinde youtube'da karşıma çıkıyordu lan sövüyorum istemiyorum, bir daha gösterme diyorum yok. hala geliyor. sonra dedim lan bi şans vereyim. birkaç videosunu izledim sonra baya sardı fırsat buldukça izliyorum. kozmik de bitmişti zaten tüm pubg ve pubg mobile videolarını izlemiştim. bu adamın karşıma çıkması iyi oldu yani youtube'un bi bildiği varmış.
    t: eğlenceli pubg mobil videoları çeken youtuber.
  • pubg mobile videolarını severek takip ettiğimiz kardeşimizdir. gayet güzel oynuyor ve anlatıyor. hatta bence türkiye’deki en iyi pubg mobile youtuberı* ama şu miramar haritasındaki yerin telaffuzu pekado değil be abi!
  • muazzam taktik pubg mobile oynayan adam. sanki hile açık gibi ne derse çıkıyor, adam oynaya oynaya kim nerden gelir nereye kaçar vs her şryi çözmüş. gerçek bir pro. aynı zamanda anlatımında kendine has geyikleri ve sözleriyle gayet eğlendiriyor. severek izliyoruz.
  • kesinlikle solo takıldığı maçları çok daha keyifli olan gamer. tek başına olduğu zaman daha rahat takılıyor ve muhabbeti de rahat ve eğlenceli oluyor. hem de çok daha iyi oynuyor sanki.

bu arada geçenlerde izlediğim bir videosunda küçük bir şaibe fark ettim. 2 kişi girdiği bir maçta arkadaşı bayılmış durumdayken onu kaldırmaya gidiyor ve giderken bunu da bayıltıyorlar. normal şartlarda ölmeleri lazım direk. fakat bir anda biraz önce baygın olan arkadaş canlanmış halde gelip bunu kaldırıyor. video editleme sorunu mu yoksa bizi mi yiyosun ersinciğim? bir de şu var, sürekli silah çok sekiyor ya falan diyorsun. silah sekmez ersin reyiz. kurşun seker, top seker, ama silah sekmez. silah teper.
  • 3 aydır bir fiil takip ederek hergün en az 2 videosunu izlediğim pubg oynayan youtuber. arkadaşın videolarını bir süre sonra hadi artık atsında izleyelim diye bekliyorsunuz sağolsun o da hiç boş geçmiyor hergün youtube kanalına yeni video ekliyor bazı akşamlarda facebookta canlı yayın açıyor, türk pubg mobile youtuberlar içinde bana göre en iyisi.
  • kozmik karınca'nın pubg videolarını ersin yekin'i izledikten bırakabilirsiniz. çünkü daha heyecanlı ve komik (noob). anlatımı çok iyi. ekip arkadaşlarıyla iyi çıkarıyorlar. her gün takip edilesi youtuber.
  • birçok pubg mobile oyuncusu izledim fakat bu arkadaşın bileği çok iyi geldi bana.oynadıkları hesapta bir çakallık yoksa bence emulatörde ülkenin en iyisi olabilir.
  • youtubeda pubg mobile oynayan bir arkadaş.

6x dürbün takılı m416 ile tarıyor ve silahda en ufak tepme yok.

iyi strateji yapıyor oyunu biliyor ama aynı silah bizde göklere teperken bu arkadaşta nasıl sabit duruyor hemde taramasına rağmen ?

buradaki yorumlar üzerine izledim çünkü youtube sürekli öneriyordu ama ben hiç keyif almadım çok düz.
  • oyunda gayet yetenekli yutubır. strateji ustası bence. gayet iyi maçlar çıkarıyor hem solo oynadığında hem de ekiple beraber. silah sekmesiyle alakalı da benim dikkat ettiğim hep m416 ile oynuyor. tüm eklentileri full olarak kullanıyor. sanırım bundan dolayı silah fazla sekmiyor. adamda hile olsa diğer silahları aldığında da sekmez mi? eklentisiz m416 kullandığında da sekiyor çünkü. oyunu iyi oynamak için silahları iyi tanımak gerekiyor sanırım. adam m416'yı iyi tanıyor. bombada da uzman. güdümlü almaz mıydınız? hoop güdümlü affetmez. *