şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sabaha karsi kanal6 da gece baskisi isminde bir program yapan begendigim bir televizyoncu.
  tel : 0 212 661 86 16 / mail: ersoydede@tnn.net

  kendisine yayin hayatinda basarilar dilerim.
 • (bkz: tekin dede)
 • (bkz: mercan dede)
 • hafta ici her sabah 92.3 frekansinda gunun pusulasi isimli haber programini hazirlayip sunmaktadir.
 • star grubuna gecen kanal 6 nin haber mudurudur.
 • habertürk spikeri.
 • yağmur altında ıslanmak için canlı yayın yapan ve bunu başardıktan sonra yayına devam eden muhabir. bu sebepten, yakın zamanda "hastalandı" haberleri gelme olasılığı çok yüksek..
 • yeşil sermayenin nimetlerinden faydanalarak ekranlara çıkma şansına sahip olabilmiş, bulunduğu yerde olmayı hiçbir şekilde haketmediği halde bunun farkında olarak veya olmayarak * anlamsızca kendini kasan nicelerinden sadece biri. aslında bu durum klasik bir türkiye gerçeği. gerek iş hayatında gerek normal hayatta karşımıza her an bu tip adamlar çıkmakta ve bolca çıkıyorlar ne yazık ki. zaman zaman bakan , milletvekili , vali , kaymakam, müdür , amir , memur vb. olarak karşımıza çıkması da ayrı biz üzüntü sebebi. bu arkadaşımız da televizyoncu olarak gösteriyor kendini ülke tv ekranlarında. program yapıyor, sözde çok ciddi memleket meselelerini konuşuyor konukları ile ama ne zaman merak edip izleme gafletinde bulunsam içim acıyor, yüreğim burkuluyor, dayanamıyorum. bazen sadece konuklarına hürmeten zorluyorum kendimi, merak ediyorum ne diyorlar diye? ama yapamıyorum, elim gidiyor kumandaya, koşarcasına kaçıyorum kendisinden.

  edit : ama resimde afili çıkmış, doğruya doğru.
  http://www.ulketv.com.tr/images/programmes/11.jpg
 • bir tv programi nasil modere edilmemeli sorusuna her programiyla cok guzel cevap veren dededir. yanli olabilirsin, ama senin gorevin bunu izleyiciye yansitmamaktir. dede ise bunun tam tersini yapip, seyirciye bulundugu kanalin ideolojisini savundugunu gostermek icin adeta cirpinmaktadir. goruslerini begenmedigi/ayni goruste olmadigi konugunu diger yandas konuguyla adeta linc etmeye calisir. iletisim fakultelerinde ders olarak izletilesi programlar yaptigi icin aslinda faydali da bi is yapmaktadir, bi nevi amme hizmeti.
 • en azından bir gazeteci gibi 'gözükmesi' gerektiğini unutarak internet sansürü ve filtre uygulaması* hakkında hükümete yapılan eleştirileri cevaplamaya çalışmış; bu esnada lafı bir politikacı* gibi çarpıtmış, eleştirileri cevaplamak yerine alakasız şeylerden bahsederek bambaşka bir sonuca ulaşmıştır (bkz: http://www.habervaktim.com/…tte_sansur_kavgasi.html). böylece ne gazeteci, ne haberci, ne de fikir üreten bir kişi olduğunu, açıkça akp borazanı olduğunu bir kez daha göstermiştir:

  "interneti yasaklayacağı ve özgürlükleri kısıtlayacağına inandığınız iktidarın, her ilköğretim öğrencisi için “tablet pc” getirmeye çalıştığını biliyor musunuz? bugüne kadar çocuklarımıza anayasal hakkı olan eğitim-öğretim hakkını parayla veren, okudukları kitapları, yazdıkları defterleri (maddi durumuna bakmaksızın) öğrencilere parayla satan siyasi anlayışlar, bugünkü hükümeti nasıl eleştirebiliyorlar inanmak güç. ilk defa bu iktidar zamanında öğrencinin masasına kitabı kondu. şimdi ise öğrencilerin ellerine “tablet pc” verebilmenin çalışması yapılıyor. siz ise kalkmış “interneti yasaklayacak bu zihniyet” diye yaygara yapıyorsunuz."