şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
2194 entry daha
 • beyaz tv de derin futbol programında nedim şişko denen eski bir takım arkadaşı maç satma teklifi yaptığını söylüyor. hayatımı falan bitirdi diyor o bitirişi anlamadım. tekrar trabzona gelirken böylesi mevzuların gündeme gelmesi tesadüf olamaz, kaç yıldır süper ligde çalış şimdi gündeme getir... aziz başkandan işgilleniyorum.

  (bkz: ezen ulus milliyetçiliği ve fenerbahçe)
 • şike ile suçlanan adam. iddiayı anlatan adama bakıyorum, adamın kinine bakıyorum, ersun'un kadın mevzularına bakıyorum, adamın karısından ayrılmasına bakıyorum ve olayı çözüyorum. ersun bu adamın karısını çufçuflamış zamanında arkadaş. adam karıdan ayrılmış, ersun'a kin gütmüş. bunu anlatamıyor, şikeden vuruyor.
 • 10 yıl önce hem arkadaşları hem mahkeme tarafından şike konusundan aklanan adam.
  https://pbs.twimg.com/media/b2haipecqaand5d.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/b2hi_xbcaaatplr.png

  10 yıllık goygoyu tekrar açtıracak kadar kimin canını sıktıysa.
 • hadi bu işin arkasında da aziz yıldırım yok deyin , biraz geniş ve mantıklı düşünün sinan engin tarafından desteklenen bir adam ve ertem şener denen yalakanın sunduğu programda suşlanıyor ersun yanal , aziz hakikaten büyük adam eli heryere yetişiyor ama hepimiz burda dünya gözüyle göreceğiz bir gün o elini götüne sokacaklar aziz yıldırım denen hayvanın...
 • bize gelmemesine üzüldüğüm hoca. son yaşadıklarından sonra, galatasaray'ın durumu da ortadayken yemedi, normal.
 • vizyonu hakkında ciddi sorunlar barındıran hoca. bir önceki sene nisan ayında şampiyon olan takımdan, hayatı boyunca ilk 3'e bile giremeyecek orta sınıf bir anadolu takımına gitmiştir.
 • trabzonsporda ne kadar kalabileceğini merak ettiğim hoca
 • trabzonspor u kesinlikle ve kesinlikle şampiyonlar ligi ne göndermesini beklediğim teknik direktör. forvette cardozo gibi adamı var. yatabare yedek olmaz. orta sahada ekici, özer, salih, yusuf patlamaya hazır bomba. yeter ki neşeli tut adamları. defansta yumlinho ve aykut affedilirse beton olurlar. belkalem zaten taş gibi bir defans. bosingwa yeniden portekiz milli takımı na seçilecek kadar formda ve tecrübeli. sol kanatta milli takımımızın da banko oyuncusu olacağına inandığım oynatılmayan bir ishak doğan var. kale sıkıntılı ama genç ibrahim demir ateş gibi bir çocuk , umarım oda katkı yapabilir, yoksa devre arası bir gökhan değirmenci yada hakan arıkan operasyonu olabilir. ersun yanal şampiyonluğu görmüş ve yaşamış bir teknik direktör, bir hesabı var,hırslı ve ne olursa olsun geçen sene şampiyonluk yaşamış bir teknik direktör. galatasaray dan önce alınması trabzonspor için büyük bir avantaj.
 • trabzonspor ile anlaşmış teknik direktördür. bu haberin ardından hakkında ileri geri konuşmaya başlayan fenerbahçeli kanaat önderlerine kafam girsin. aziz yıldırım'ın başaramadığı bir tek trabzonspor şampiyonluğu kalmıştı. ona da dolaylı yoldan sebep oluyor galiba.

  edit: lig tarihinin en başarılı fenerbahçe teknik direktörüdür.
3381 entry daha