5478 entry daha
  • gelecek projeksiyonu yapmaktan aciz insanlarca eleştirilen teknik direktör.

hatırlıyorum da çocuktum, toni schumacher'in fenerbahçe'ye geldiği günler yaz kampı zamanı. galatasaraylı yazarlar neler yazarlardı gazetelerde. schumacher'in 80 gol yemesiyle önceki takımı schalke küme düşmüş de, fenere de geldi fener de küme düşecek diye, veselinovic kumarbazın teki diye, rıdvan 3 maç koşar 10 maç yatar diye, aykut ikinci lig golcüsü diye, galatasaray ligi alır götürür diye. ne güzel sallarlardı.

o fener hepsini ağzına geri tıktı o lafları ve 30 senedir hala kırılamayan bir rekor ile ligi silip süpürdü beşiktaşın önünde. galatasaray dereceye bile giremedi. daha o yıllarda galatasaraylıların futboldan zerre anlamayan mal sürüsü olduğunu anlamıştım.

bu mallık daum kokainman, zico büyük takım çalıştırmamış diye diye 30 yıl boyunca devam etti.

çok değil ersun yanal ilk geldiğinde aykuttan enkaz devralıyor işi çok zor diyorlardı bu mallar. hah şimdi lafı çevirmişler aykuttan yarı final görmüş hazır bir takım aldı diyorlar iki yüzlü zavallılar. yanılınca 180 derexe dön, dün dediğini bugün yalanla. aynı akp kitlesi işte. o partinin oy deposu değiller mi zaten?

bir tane bile aklı başında bu adamın bu takımı nasıl çalıştırdığı ve ne tür bir program uyguladığı ve bu programın yararlı olup olmayacağının analizini yapan var mı? oyunu bilen tek tük birkaç fenerbahçeli yapıyor. geriye kalanlar sadece laf sokarak bir bok kazanacağını sanan dallama sürüsü.
6218 entry daha
hesabın var mı? giriş yap