şükela:  tümü | bugün sorunsallar (6)
10650 entry daha
 • 11e 10ken oyunun fişini çekemeyip daha sonrasında kasımpaşayı oyunun içine sokup baskı yemiş 3 değişikliğinden 2sini oyuna savunmacı sokarak 3-2ye yatarak stres içinde bir maç izletti yine hayır taktiksel anlamda hiçbir şey yapmayan bir adamı maç sonunda tezahüratla desteklediler lütfen haklının hakkını hak ettiği zaman verelim beyler...

  not: vedatmuriçspor
 • aykut kocaman'ın kötü kılı etmez. gün gelecek fener taraftarı aykut'a yalvaracak başımıza geç diye ama iş işten geçecek.
 • ozan tufan ve tolga ciğerci ısrarı beni benden alıyor. jailson hem genç hem para edecek topçu, neden yedek bir türlü anlamam.
  her şey bir yana son bir kaç maçtır gözümden kaçmıyor skorda öne geçtiğimiz an bir yatış taktiğine dönüyoruz.
 • sene başından beri söylüyorum. bu takım top oynamıyor oynamayacakta. daha madrid maçında söylemiştim. lig başlar, kadıköy'de anadolu takımını yeneriz, ersun'cular sevinir demiştim.

  kardeşim diyorsun ki maç fazlasıyla lideriz. adı üstünde maç fazlasıyla. yalancı liderlik. lider bile olsak bu bu bizim iyi oynadığımızın bir kanıtı olamaz. şu an süper ligde alanya haricinde top oynayan takım yok. sebep bu. bizim lig zaten avrupa'nın en boktan ligi ama bu sene herkes sıçışta.

  e hadi bala göte aradan sıyrılıp şampiyon oldun. ondan sonra ne yapacaksın? avrupa'ya gideceksin kardeşim orda ne yapacaksın? al işte suriye'lileri gördün. burda hakemlerle ite kaka şampiyon oluyorlar, bir şekilde oynuyorlar. gittiler şamar oğlanı olup geldiler. haftada bir bunları tokatlamaya çağırıyorlar amk.

  e bundan da mı ders çıkarmıyorsunuz kardeşim? bu takım top oynamıyor. aynı maçları mı izliyoruz? iki tane pas yapamıyoruz. gustavo, emre, muric. bu üçü olmasa bu takım küme düşer küme.

  kendi evinde oynuyorsun, rakip kırmızı kart görmüş, üç gol atmışsın ikisi penaltıdan biri adamın götüne çarparak bala göte gol olmuş. iki tane yemişsin, biri rakip on kişiyken. pozisyonun yok, pas yapamıyorsun.

  beyler bizim o sahayı onlara dar etmemiz lazımdı. top göstermememiz lazımdı. en az 3-4 farklı bitmesi lazımdı. ve daha 7-8 sene öncesine kadar böyleydi de. biz fenerbahçe'yiz kardeşim kendinize gelin. burası siirt jetpa spor değil. siz resmen bu takımı aşağılıyorsunuz. fenerbahçe buna layık değil. avrupa'ya gittiğin zaman acımazlar beyleeeer.

  ha tek suç yanal'ın mı? hayır. başta ali koç aha buraya yazan ergenlerin baskısına dayanamayıp bu adamı getirdi. ne iş yaptığı belli olmayan, dünyanın en kötü transferlerine imza atan comolli de ısrar ediyor. oyuncuların çoğunda zeka geriliği var. işin kötüsü seneye tekrar yabancı sınırlaması var. birilerinin musluğu kesildi ya, büyük başlardan birini ikna etmişler. yine mugdat lara ömer lere kaldık.

  bu iş böyle yürümez. fenerbahçe'ye çok tasakli, obradovic gibi bir adam lazım. haftaya yine kayıplardayiz. gerçi o zaman siz de olmayacaksınız bu başlıkta. halimiz gerçekten çok kötü. ekonomik olarak batmış, hukuku çökmüş, ama vatandaşları övünen, herkes bizi kıskanıyor diyen bir ülke gibiyiz. günlük yaşıyoruz. allah size akıl fikir versin.
 • dar kadroyla fena iş yapmayandır.
  fenerin kadrosu şampiyonluk adayları arasında en zayıf durumda.
  bu hafta kasımpaşa karşısında hakem kurtarmış ama şu kadro ile -6 puan almış bile olsa başarılı sayılmalı. takımın tüm yükü 39 yaşındaki ırkçı kaptanının omuzlarında. bu sezon uefa kupasına katılırsa başarılı sayılmalı. aykut'un elindeki kadrolara sahip olsaydı +2 şampiyonluğu olabilirdi.
 • sosyal medyadaki ergen trollerini de al git amk pirimcisi.
 • angutçuları ve paratorcuları osurtmaya devam eden teknik direktör. başlığın altı o yüzden yangın yeri. yoksa gerçek fenerbahçe taraftarının içi rahat. şaka maka nisan ortalarında montla turlatacak bizi gene adam.
 • başlığında yine bazı bokemlerin bok attığı fenerbahçenin antrenörü.

  ersun yanal kadar başınıza taş düşsün.
 • evet kötü oynadık, ama bu durum belki bu maçın en iyi yanıydı.
  çünkü bu sene ilk kez kötü oynayıp kazandık. iyi oynayıp kaybetmenin sürekliliğindense, arada kötü oynayıp kazanabilen büyüklüğü hatırlamayı tercih ederim.
  bu arada; adamın hala tek 1 maça bile istediği 11le çıkamadığını unutmamak lazım. fenerbahçe büyükler arasında kadrosu en kötü takım, bunu da hesaba katmak lazım. bu takıma emre veya kruse'den en az ve en fazla 1i şart oğlu şart. bugünkü kadroda tolga yerine kruse olmalı, deplasmanda ise emre ile başlanmalı. skora göre tolga veya kruse 2. yarının hemen başında girmeli.
  moses yerine dirar da bağırıyor ama hoca tercih etmeyecektir.
 • kendisinin bile memnun olmadığı halde trollerin ve ergenlerin memnun olduğu oyunun sorumlusudur.
19 entry daha