• gelecek projeksiyonu yapmaktan aciz insanlarca eleştirilen teknik direktör.

hatırlıyorum da çocuktum, toni schumacher'in fenerbahçe'ye geldiği günler yaz kampı zamanı. galatasaraylı yazarlar neler yazarlardı gazetelerde. schumacher'in 80 gol yemesiyle önceki takımı schalke küme düşmüş de, fenere de geldi fener de küme düşecek diye, veselinovic kumarbazın teki diye, rıdvan 3 maç koşar 10 maç yatar diye, aykut ikinci lig golcüsü diye, galatasaray ligi alır götürür diye. ne güzel sallarlardı.

o fener hepsini ağzına geri tıktı o lafları ve 30 senedir hala kırılamayan bir rekor ile ligi silip süpürdü beşiktaşın önünde. galatasaray dereceye bile giremedi. daha o yıllarda galatasaraylıların futboldan zerre anlamayan mal sürüsü olduğunu anlamıştım.

bu mallık daum kokainman, zico büyük takım çalıştırmamış diye diye 30 yıl boyunca devam etti.

çok değil ersun yanal ilk geldiğinde aykuttan enkaz devralıyor işi çok zor diyorlardı bu mallar. hah şimdi lafı çevirmişler aykuttan yarı final görmüş hazır bir takım aldı diyorlar iki yüzlü zavallılar. yanılınca 180 derexe dön, dün dediğini bugün yalanla. aynı akp kitlesi işte. o partinin oy deposu değiller mi zaten?

bir tane bile aklı başında bu adamın bu takımı nasıl çalıştırdığı ve ne tür bir program uyguladığı ve bu programın yararlı olup olmayacağının analizini yapan var mı? oyunu bilen tek tük birkaç fenerbahçeli yapıyor. geriye kalanlar sadece laf sokarak bir bok kazanacağını sanan dallama sürüsü.
  • bakın bu nefrettir. ne yaşadı da bu kadar nefret duyuyor bilemedim. komiksiniz ya.
  • ee ersun geldi de ne oldu demiş adam. ne yapacaktı adam devre arasında takıma extradan 5-6 puan kazandırıp üst sıralara mı taşıyacaktı. mal amk mal
  • fransızların hoşlanmadığı teknik direktörümüz. mümkünse artık konyaspor’unuzu takip edin ve biz gerçek fenerbahçelileri rahat bırakın.
  • gittiği takımlarda transferleri oğlunun menajerlik firmasından yaptıran ve bu transferlerden pis kokular gelen ve ersun yalan olarak anılan fb yi küme düşürecek olan uyanık teknik direktör. yeteneksizler ordusu fb kadrosunu fizik kondisyon ile bir yerlere getireceğini sanan ama ilk darbeyi bursa deplasmaninda yiyeceğimiz hoca. oynattığı taktik faule dayalı futbolu bütün yerli hocaların çözdüğü korkak futbol oynatan teknik direktör.
  • fb nin 2014 deki efsane kadrosunu üstelik gs ve bjk nin en kotu döneminde ancak 74 puan ile şampiyon yapabilen hoca. o sene fb avrupa kupalarından men edilmişti. tek kulvarda oynadığı halde ve rakipleri kotuyken ancak 74 puan toplayabilmiş. taraftar da bunu başarı zanneder. o kadroya 74 puan toplayan ersun ligin ve anadolu takımlarının taş gibi olduğu bir dönemde ve bu teknik kapasitesi zayıf takım ile bizi düşmekten kurtaracağını zanneden futbol cahili taraftar topluluğu. aziz yıldırım çok doğru söylemişti. o sezon takımı şampiyon yapan ersun değildi. o kadro en kotu hoca ile 80 puan toplardı. bursa maçından sonra görüşürüz
  • ersun yanal gelsin diye çok uğraştı taraftar ama bu takımla birşey olmaz boşuna hayal kurmayalım.
  • mevcut takımla başarılı olacağına inanmasına inanamadığım hoca.
  • fb teknik direktörü.

hop hooppp
    kimsiniz lan siz?
    bu kadar kolay mı lan ersun hocayı yemek?
    size yiyecek bir şey uzatabilirim isterseniz.
    ibnelere bak başlığı boş bulmuşlar yardırıyorlar. biz buradayız olm bi yere gittiğimiz yok.
    bu sikik kadro ve yönetim yüzünden ersun'u yemeye çalışanların yiyebilecekleri şey benim taşaklarımdan ibaret.
    koca bir ilk yarı bitmiş, üstüne devre arası da bitmek üzere. ilk yarıyı 17. kapatan takıma sadık'tan başka bir takviye yapılmadığı gibi ilk yarıda oynadığında takıma verdiği zarar gözle görülen volkan ve dirar gibi tipler kadroya geri dönmüş. sen bunca şeyi gel ersun hocaya yık.
    sikerler öyle işi.
    hadi başka kapıya.

fenerbahçe ciddi ciddi küme düşme adayı. ve bu konuda 1. sorumlu ali koç. sonra komili ve kadrodaki oyuncular. ersun'a sıra gelmez kimse kusura bakmasın.
  • iti köpeği bir süre mecburen konuşturacaktır. bu tiplemeleri not alın, gelecek sezon şampiyon olduğumuzda ne yazacaklarını takip edin.
hesabın var mı? giriş yap