şükela:  tümü | bugün sorunsallar (5)
  • koskoca (100 milyon euro değerden fazla) fenerbahçe'ye ve hala oynattığı dandik futbola methiyeler düzülmekte olan teknik adam. hayret mevzuları bunlar.
  • bu adamin sesi niye boyle lan. her dinledigimde vito corleone'yi dinliyormus hissine kapiliyorum.
  • goreve geleli daha iki ay olmadi ama takim ic saha maclarina bogucu bir baskiyla baslayip mutlaka skor ustunlugunu ele aliyor. bu sezon taraftarin baska bir beklentisi yok zaten, kendisinden baska kim gelse bu kadar hizli bir donusum yasanamazdi diye dusunuyorum.
  • uğur karakullukçu adlı spor yorumcusunun "zenit daha büyük takım ..." şeklinde bir ifade içeren sorusunun bitmesini sabırla bekleyip, cevabında "zenit'e saygı duyuyoruz liglerindeki konumları bize göre iyi olabilir ama fenerbahçe güçlü bir takım, ayrıca başka büyüklükleri de var" demiş ve o soruyu uğurun ağzına sokmuştur.
  • az önce fenerbahçe-zenit europa league maç sonu basın toplantısını tamamlamış teknik direktör.

fenerbahçe futbol takımını kısa zamanda mentalite, fizik ve oyun olarak toparlamasının yanı sıra fenerbahçe'ye yakışan bir duruş da sergilemektedir.

konuşurken fenerbahçe'yi ne kadar sevdiğini anlayabiliyorsunuz.
    kendini fenerbahçe camiasına ne kadar ait hissettiği, kulübüne ve takımına herkesden çok nasıl da güvendiği belli oluyor.
    hiç bir fenerbahçe teknik direktörü fenerbahçe'yi onun kadar iyi taşımadı, onun kadar fenerbahçe'ye inandığını hissettirmedi.

umarım mal taraftarımız en ufak bir şeyde adamı ıslıklamaya başlamaz, destek verildiği takdirde uzun vadede fenerbahçe'de çok iyi işler yapacaktır.
    gs terim barzosuna bile sahip çıkmışken fenerbahçe taraftarının bu adamı sırtında taşıması lazım.
  • bugün oynattığı oyuna teşekkür ettiğim biricik teknik direktörümüz. abartıyorum, rakip muhtemelen barcelona olsa biz gene bu baskılı oyunu oynayacağız herhalde. fakat dakika 60 olduğu zaman takım bir anda çöküyor. ki bu şampiyon yaptığı sene de böyleydi. genelde ilk yarı 1 golden fazla attığımız için bu aktif dinlenme seansları canımızı pek yakmıyordu ama hep var olan bir durumdu bu. ersun yanal ise şu an çok kötü müdahale ediyor hatta genelde izliyor. o zamanki yedek kulübesi daha iyi olsa da, bu takım baskı yerken daha doğru hamleler yapması gerekiyordu.
    ben gene de, bu takımı çehresini değiştirdiği için teşekkür ederim. fenerbahçe taraftarı en azından 60 dakika keyif alıyor artık.
  • cocu ve koeman döneminde 25-30 dakikayı çıkaramayan takım 55-60 aralığına 1.5 ayda ulaştı. bunda ersun hoca'nın payı çok büyük. fakat değişiklik işini biraz daha erken ve makul bir biçimde yapmalı. örneğin valbuena 65-70'ten sonra kıçından solumaya başlarken enerjik elif orta sahadan çıkarılmaz ve göbek boş bırakılmaz. neyse bugün güzel bir oyun ve galibiyet elde ettik, rakibe penaltı dışında pozisyon dahi vermedik. sen varken ümitlerimiz daha çok yeşeriyor hocam. işe yaramaz denilen birçok oyuncunun gerçek potansiyellerini ortaya çıkarmaya başladın. işte biz buna ersun yanal etkisi diyoruz.
  • yarısı vasatın da altında olan şu takıma ligler başlamadan gelseydi ve o klasik pestil çıkartıcı sezon öncesi kampını yaptırabilseydi abartmıyorum şu kazmalar topluluğuyla şampiyonluk potasında olurduk.

tanım: fenerbahçe’ye fenerbahçe gibi top oynatan adam.
  • özellikle oyuncu değişiklikleri beni çok şaşırtan teknik direktördür. geldiğinden beri yaptığı değişiklikler gerçekten çok kötü. oyunu okuyamıyor musun hocam...
  • bu entryler burda kalsın,seneye bu zamanlar bakalım neler yazılacak hakkında?

büyükk başkaaaannspor