6410 entry daha
  • allah rızası için birisi kendisine oyuna defansif orta saha almanın defansif bir değişiklik olmadığını anlatsın. hücum oynayabilmenin koşulunun fazla hücumcudan geçtiğini sanacak kadar cahilleri hoşnut etmeye çalışmaktan vazgeçmeli.orta saha dökülüyor, rakip her atağında ceza sahasının önünde ve beyefendi hala izliyor. her zaman bugünkü kadar şanslı olmayacağını görmesi lazım artık.
  • başarısız oldu diye eleştiren arkadaşlar fenerbahçe’nin forvet hattı gol atmayan becereyemeyen slimani, frey ve bir an önce gitsin diye bakılan soldado’dan oluşuyor. çıkıp kendi mi oynasın.
  • başarı osuruk gibidir sahibinden başka herkesi rahatsız eder.
  • iyi hoca takım kurgusu kimliği yok fenerde şans verilse yerli morinho olarak kabul ediyorum
  • ekicinin topu iğne deliğinden geçmemiş olsa...
    şu an buralar entry dolacaktı..
    moses ı çıkar.. gelecek maçlarda hiç bir oyuncu güven vermiyor..
    defans rezillik.. daha önce bu kadar kötü defans görmedim ben.. hatırlamıyorum..
    sivas ın golünde 4 defans oyuncusunun pozisyon alışı beni benden aldı..
    bunun yetenekle oyuncuyla filan alakası yok bence..
    oyuncular ne oynadıklarının bilincinde değiller.. defansif bir taktik amaç felsefe yok bence.. pozisyona kim yetişirse müdahale etsin.. denmiş gibi bir oyun mevcut..
    skrtel kafasında olayı çoktan bitirmiş..
    sadık ı bu maç beğenmedim.. (ortalama sadık performansına göre)
    orta saha.. nası olacak her maç aynı şeyler.. ol geçen hanı gibi..
    bu takımın ne oynadığını ben anlamıyorum hocam..
    anlayan da beri gelsin..
  • canimiz cigerimizdir ama bazi kararlarini anlamiyorum.

kendisine neden alper potuk diye sormak istiyorum.

ayrıca jailson ile ne derdi oldugunu da merak ediyorum. ise yaramaz topal yerine 11 tercih edilmeli.
  • asıl devre arasında tarihte görülmediği kadar oyuncu alındı diyenlerin ağzına kürekle vurmak gerekir. fenerbahçe'nin devre arası ikisi takımlarının kadro dışı bıraktığı (serdar aziz ve tolgay arslan), dört transferi var. bir de 2018-19 sezonunda neredeyse ayağına top değmemiş kiralık oyuncu.

toplasan hepsini aykut kocaman'ın krasic'i kadar etmez.

tanım: bütçesi daralan, borç içinde yüzerken gençleştirme operasyonu yapılan, psikolojisi darmadağın bir takımdan, iyi kötü maç kazanacak bir 11 çıkarmaya çalışan hoca.

asıl sıkıntıyı beklentilerin artacağı, fakat bütçenin ve kadronun çok da fazla değişmeyeceği gelecek sene yaşayacak.

eğer fenerbahçe seyircisi de beşiktaş'ın dört yıl sabrettiği gibi altı ay değil, birkaç yıl sabır gösterirse, hücum futbolu oynayan, genç ve dinamik bir kadro yaratabilir. sadece bu sezon değil, gelecek sezon da bir feda sezonu olarak görülmeli. çünkü genç bir futbolcu ancak iki üç yılda pişiyor.
  • hocamız,severiz bence işi şimdilik kotarıyor ama takım cidden çok dengesiz. kendisinden bu sezonluk neredeyse hiç beklentim yok küme düşmeyelim yeter ama şuan ki oyunumuzda orta sahada kimse kimseye yardım etmiyor zaten orta sahada kimse yok ki. atağa çıkıyoruz orta saha boş, seken toplar potansiyel atak karşı taraf için; defansa çekiliyoruz orta saha boş dönen toplar hiç bizde durmuyor atak yemeye başlayınca atakların ardı arkası kesilmiyor. şimdi eğri oturup doğru konuşalım: orta sahada ne kadar kötü olursa olsun önceden bi varlık gösterebilen bir topal var onun yanında tolgay var ki bence yanında sağlam bir orta saha ile çok iyi işler yapabilir. takım çok kopuk bir görüntü veriyor ve bunun belki yegâne değil ama en önemli sebebi orta sahanın dengesiz olması ya da hiç olmaması. hocam geldiğinden beri fark edemedi (bence imkansız) ya da düzeltemedi bunu şunu bir halletse bu takım rahatlar biraz
  • fenerbahçe'yi lig tarihinin en erken şampiyonluğuna ulaştırmış teknik direktördür . ama devraldığı kadro o kadar rezalettir ki şuan oynanan oyun bile büyük başarıdır bana göre , ve inanıyorum ki fenerbahçeyi özlenen günlere kavuşturacak isim de ersun yanal'dır .
  • bugün takımı kendisinin de ifade ettiği gibi geldi geleli en kötü topunu oynamıştır. iyi oynarken çok kaybettik bugün ise kötüyken mucize kazandık. neden 4 maçtır tolgay-zayts da ısrar ediyor diye eleştiriyorum bu yapı olmuyor. bu ikili olunca her maç eziliyoruz orta sahada. ancak kendisi farkındaymış basın toplantısında dinledim. ekici hala sakatlıktan yeni kurtuluyor dedi kayseri de çok pis sakatlandı malum. riske edememiş maç başı almayı bu yüzden zayts'a mecbur kalmış gibi ki çok kötüydü. dirar-valbuena sakat ayew'e de mecburdu. ancak jailson bu takımda daha fazla oynar abi. hatta ozan tufan bile iş yapardı. bu orta saha gevşekliğine çözüm bulmalı. ya zayts yedeğe çekilecek, ya tolgay'ı feda edip zayts'ı forvet arkası atıp göbeği çift ön libero yapacak. dirar da girince sorunlar çözülebilir ki dirar en olmazsa olmaz adam.

ciddi ciddi kaostan döndük bugün. allah yüzümüze baktı. soldado muazzam iş yaptı resmen ipten aldı karmaşadan, küme düşmeye yuvarlanmaktan kurtulduk.

artık arayı iyi değerlendirmek 8 maçtan maksimum puanı almak lazım. ankara gs maçları kritik.

bu sene böyle böyle geçecek, seneye tüm transfer yetkisi ersun da olmalı. gelecek sene 6. haftaya kadar fazla eleştirmem. iyi takım yapacağına inşallah inancımız güvenimiz tam. çok zor zamanlar geçecek inşallah.
5305 entry daha
hesabın var mı? giriş yap