şükela:  tümü | bugün sorunsallar (6)
  • tolgay'ı neden kullanmıyor anlayamadığım hocamız.
    emre'nin alternatifi tolga olamaz tolgay şanslıysak olabilir.
    gustavo,ozan,tolga üçlüsü eski hocalarımızın ozan josef topal üçlüsünden farksız oluyor.
  • bir galatasaraylı olarak beni tedirgin eden td.(şampiyonluğa oynama açısından) ha siz fenerli olarak memnun değilseniz bilemem. belki 1 sene daha bir lig düşme korkusu yaşamanız gerekiyor.
  • emre’nin zaten ilk 11 planlarında olduğunu düşünmüyorum. ama mâlum lig başladığından beri daha hiçbir maça ideal kadroyla çıkamadığımız için herif kırık kaburgayla bile oynadı. kruse dönünce orta sahayı gustavo, ozan, kruse yapacaktır.

oyuncu değişikliklerinde ve oyuna müdahalelerde çok yetersiz ve etkisiz olduğuna ben de sonuna kadar katılıyorum. yalnız kenara bakınca da oyun sıkıştığında oyunu değiştirebilecek kim var ki? bu gibi durumlarda oyunu çözebilecek ferdi ve ekici’yi düşünmüyor kadroda bu da ayrı bir cendere. (ekici’yi bu saatten sonra istede de oynatamıyor)

yine de sonuna kadar arkasındayız. şu an puan durumunda hem bizim hem de rakiplerin bulunduğu yerler kesinlikle oynanan futbolun karşılığı değil. ligin bütün takımlarından fersah fersah üstün ve coşkulu futbol oynuyoruz. alanya, antalya ve kayseri maçları hariç bütün maçları kazanabilirdik birazcık bireysel yetenek ve son dokunuş olsa. ki bu 3 maçta da tartışmalı hakem hataları mâlum.

başarı gelecekse kendisiyle gelecek. hocanın sözü var 4. yıldızı beraber takacağız diye. sözünü tutacak bu sene.
  • emre belozoglu'nu oyundan cikarip neden oyuna harun tekin'i almadigini anlamadigim antrenor. taktik deha dedigin bizi sasirtmali degil mi? olacak is degil.
  • bu akşam 4-5 farklı bir maç kazanarak herkesi mutlu edecek teknik direktör.
  • son haftalarda aykut kocaman'dan hallice hareketler yapan teknik direktör.
  • kendisini ne kadar sevdiğimi bilen bilir. başlıktaki yazılarıma bakmak yeterli, ersun yanal trollu diyen bile oldu bana.

bunu fenerbahçe öndeyken yazıyorum, fenerbahçe bu maçta puan kaybederse istifasını yazsın. ben skor taraftarı hiç olmadım, kayseri antalya trabzon maçlarından sonra kendisini hiç eleştirmedim ama takımın 10 kişi kasımpaşa'ya karşı böyle rezalet oynama lüksü yoktu.

maçta pozisyonumuz yok, iki gol penaltıdan biri kornerden geldi. 10 kişi rakip bizden çok pozisyona girdi.

bu maçı alamamak direkt hocaya yazar, cezası da büyük olur.

edit: gerçekten sinirim geçmiyor. kendisini sevmemizi sağlayan hiçbir şey bugün sahada yoktu. gol yememek için forvet çıkarıp stoper almak ne demek kardeşim? 10 kişi takıma karşı pozisyona bile girememek hatta baskı yemek ne demek? bize vaat ettiğin fenerbahçe bu değildi. böyle devam edeceksen birbirimizle işimiz kalmamış.
  • aklı başında fenerli arkadaşlarımı delirtti bugün. aykut’tan daha korkaktı bugün. o değişiklikler neydi amk.

rakip 10 kişiyken rodrigez yerine dirar’ı aldı. sonra yaptığı moses-sadık ve tolga-jailson değişiklileri skoru korumak için takımı yatırması falan adamlar galibiyete sevinmedi bile.

sanırım ligin en kötü hocası.
  • sana ragmen kazandik bugun hocam.
  • fenerbahçe'mizin teknik direktörü.
    burada kendisini eleştirenleri bir türlü anlayamıyorum. daha sezon bitmedi şu adama hiç değilse sezon sonuna kadar şans verin. ben bir bildiği olduğuna inanıyorum. takımın kondisyonunu bütün sezona yayarak şampiyonluğu getirecek.