şükela:  tümü | bugün
  • sodev'in yeni başkanı seçilen ekonomist, siyasetçi ve araştırmacı.
  • yerel seçimler ve ülkenin içerisinde bulunduğu duruma ilişkin geniş bir röportaj vermiş.

röportaj linki

başarılı analizler yapmış diye düşünüyorum.

"benim iddiam şu; biz sosyal demokratlar olarak türkiye’de muhafazakarlığı tartışarak ya da “biz de sizin kadar muhafazakarız, milliyetçiyiz” söylemiyle 4 bin yıl seçime gidelim, 4 bin yıl kaybederiz."*
  • an itibariyle habertürk'te akepeli abdullah güler'e haddini bildiren sodev başkanı.
  • an itibarı ile hdp ırkçı bir partidir saçmalığına güzel cevaplar veren insan.
  • an itibariyle aniden atar yapmış olan insandır. bir anda sesi öyle bir yükseldi ki yanındaki kişiler bağırmayın diye dostça kendisini sakinleştirdi.

gece gece bayağı güldüm.
  • bu geceki habertürk yayınında karşısındaki abdullah gülere ağzının payını vermesiyle beni orgazma ulaştırmış kişidir.
  • milletin gözünün içine baka baka olmayan belgeyi varmış gibi yalan söyleyen bir milletvekiline, yalan söyleyen herkese yapılması gerekeni yapmış kişi.

(bkz: ar)

alıştılar yalan söylemeye.
  • analizlerini ve gelen kontra atak sorulara verdiği pratik ama etkili cevaplamalarını beğendiğim siyasi karakter. an itibariyle habertürk kanalında yaptığı analizler de yerinde olan beyfendi.
  • şu anda habertürkte yardırıyor, helal olsun baskan
  • bu akşam gerçekten habertürk'te üst üste facepalmlar yaşıyor. kendisi adına ekran önünde ben acı çekiyorum şu an.