şükela:  tümü | bugün
  • beğenerek takip ettiğimiz türkiye'nin tanınmış mma dövüşçüsü. bugün palladium avm'de kız arkadaşı olduğunu tahmin ettiğim bir bayanla alışveriş yapıyordu. gidip bir merhaba demedim, diyemedim.
  • 6 nisan 2013 cumartesi günü world glory series 6 etkinliğinde ülker sports arena'da, vitaliy bigdash ile karşılaşacak sporcu.
  • world glory series 6 istanbul'da, rakibi vitaly bigdaş'a yenillen mixed martial arts dövüşçüsü. 1983 doğumludur.
  • bir insanin, dogustan gelen yetenegini iyiye ve dogruya yonelik kullanmasinin en iyi orneklerinden biridir.
  • bir insanin dogustan gelen yetenegi bir kenara koyalim , duzgun bir aileden gelmesinin ve iyi yetistirilmesinin nasil sonuc vereceginin en iyi orneklerinden biridir.
  • kendisinin crossfit balaban diye bir youtube kanalı var. birçok milli sporcuyla beraber antrenman yaptığı bir program serisi hazırlamış. tvde yayınlanan birçok spor programından daha kaliteli olmuş. beraber program yaptığı sporcular içinde cenk ildem, adem kılıçcı gibi sporcular var. sonrasında crossfit balaban'a da baktım ama gene yüksek fiyat gene yüksek fiyat...

(bkz: #51827040)
  • türkiye'nin sayılı siyah kuşak sahibi brazilian jiu jitsu sporcularından/hocalarından biri olmasının yanı sıra levent ve ataşehir'de faaliyet gösteren balaban jiu jitsu takımının kurucusu ve baş eğitmenidir.