• beğenerek takip ettiğimiz türkiye'nin tanınmış mma dövüşçüsü. bugün palladium avm'de kız arkadaşı olduğunu tahmin ettiğim bir bayanla alışveriş yapıyordu. gidip bir merhaba demedim, diyemedim.
  • 6 nisan 2013 cumartesi günü world glory series 6 etkinliğinde ülker sports arena'da, vitaliy bigdash ile karşılaşacak sporcu.
  • world glory series 6 istanbul'da, rakibi vitaly bigdaş'a yenillen mixed martial arts dövüşçüsü. 1983 doğumludur.
  • bir insanin, dogustan gelen yetenegini iyiye ve dogruya yonelik kullanmasinin en iyi orneklerinden biridir.
  • kendisinin crossfit balaban diye bir youtube kanalı var. birçok milli sporcuyla beraber antrenman yaptığı bir program serisi hazırlamış. tvde yayınlanan birçok spor programından daha kaliteli olmuş. beraber program yaptığı sporcular içinde cenk ildem, adem kılıçcı gibi sporcular var. sonrasında crossfit balaban'a da baktım ama gene yüksek fiyat gene yüksek fiyat...

(bkz: #51827040)
  • corvos bjj takımının eski kurucu ortaklarındandır.
  • sporcu kimliğine lafım yok ama ortağı olduğu crossfit balaban fenerbahçe’yi gözden çıkarmış kimse. düzenlediği yarışmalara katılmıyor, su alan çamur gibi zeminleri tamir ettirmiyor( bir kaysa düşse sakatlansa sorumlusu biraz da kendisi aslında), doğru mu yanlış mı bilmem ama kurumunda düzenlenen pizza partisindeki pizzaları bile çalışanlarına aldırıyor. insan üye olarak, sahibinin bile sevmediği spor yaptığı yeri haliyle sevemiyor, sırf eve yakın ya da couchların hatırına gidiyoruz ama yol yakınken @fitkafa teşekkürler.
  • (bkz: pr)
  • şu ana kadar herhangi bir uluslararası ve ciddi organizasyonda herhangi bir başarısı var mıdır, ya da yetiştirdiği herhangi birinin buna benzer turnuvalarda grappling olsun jiu jitsu olsun bjj olsun dallarında herhangi bir başarısı var mıdır merak ettiğim eğitmen.
    gördüğüm kadarıyla sosyetik ya da cüzdanı dolgun müşterilerine iki jab iki kick attırıp aslansın kaplansın gazı vermekten bir şey yaptığı yok da. durum öyle değilse bilelim de haksızlık etmiyelim durduk yere.
  • trt belgeselde gördüğüm kadarıyla çalıştığı jijutsu finlandiya'da pek etkili gibi durmadı. tabi gösteri maçlarıydı fakat hokutoryu jujutsu yapanlar gerçekten ertan balaban'la harika mücadele ettiler. ruslara kök söktürmüş fin'liler güzel harmanlamış gerçekten jujutsuyu.
hesabın var mı? giriş yap