şükela:  tümü | bugün soru sor
  • iü sbf'de hocamızdır, latin amerika uzmanı, adammm adammmmm
  • istanbul üniversitesi siyasal bilgiler fakültesi siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler bölümünde hocamızdır. lisansta current issues in world politics, uluslararası politik ekonomi, introduction in international relations, state society and social change in latin america derslerini verir. verdiği derslerden de anlaşıldığı üzere çalışma alanları latin amerika, politik ekonomi ve uluslararası ilişkilerdir.

herkese ispanyolca öğrenmelerini tavsiye etmesinin yanında* bu amaçla derslerinden kalan zamanda karşılık beklemeden ispanyolca dersi de verir.

öğrencilerine yaklaşımıyla, bilgi birikimiyle, ders anlatımıyla, özverisiyle en sevilen hocalarımızdandır.
  • siyasal çölünde açan bir çiçek gibidir kendisi.
    kendisini sevmeyen tek bir kişi görmedim hatta öyle ki dersini hiç almamış insanlar bile ertan hocayı severler, sayarlar. bunun sebebi belki de saçma sapan sorular sorsak bile muhatap alıp cevaplamasıdır.
    kendi hayat tecrübesini ve bilgilerini öğrencileriyle paylaşması bile onu birçok hocadan ayrı kılıyor.

dersini alacak arkadaşlar ise verilen metinleri okuyup,derslere katılım sağlarlarsa rahat ederler.
  • tanıdığım için kendimi şanslı saydığım insandır. ayrıca ilk entrydeki “adam”lık vurgusunu tasvip etmediğimi belirterek yazar arkadaşa özeleştirisini vermesini tavsiye ediyorum.*hiç mi bir şey öğrenmedin ertan hocadan diye de sormadan edemiyorum *
  • istanbul üniversitesi siyasal bilgiler fakültesindeki en iyi, en öğrenci dostu hocalarından hatta ve hatta en sevdiğim hocadır kendisi.