şükela:  tümü | bugün soru sor
  • girne limanda bulunan muazzam içki cenneti mekanı. envai çeşit alkollü içeceği bulabileceğiniz bu mekanda aynı zamanda her marka hellim ve dünya peynirleri, şarküteri ürünl ri, yerli/yabancı çikolata, bisküvi vs abur cubur, çeşit çeşit sigara, çay ve kozmetik ürünleri bulunmakta. üstelik de deli ucuz fiyatlarla. girne’ye gelip de alışveriş yapmak için gidilecek tek mekandır bence.
  • girne'de ki içki alabilecek en iyi mekanlardan ayrıca iyi tütün ve puro çeşitleri de mevcut. sizle çok ilgilenir her sorunuza cevap verirler. içki şişelerini öyle bir paketleme yaparlar ki bavulun içinde kırılması imkansız hale gelir.ama oraya gidince gaza gelmeyin , alkol sınırı an itibariyle 1 yüksek alkolü içki 1 düşük alkollü içkidir, yani 1 viski 1 likör gibi. ancak x ray den geçerken 2 yüksek alkolü alınca da çok problem olmuyor.
  • siyasal islam olmasa bakkalların bile ne kadar güzel yerler olabileceğinin göstergesi mekan.
  • inanılmaz derecede ürün yelpazesi olan, alkol kullanan insanlar için babil'in asma bahçeleridir. alkolün yanında çeşitli ithal çikolatalar, şekerlemeler, puro ve tütün mamülleri bulunur. fiyatları girne piyasasına göre iyidir ama erülkü süpermarket bi tık daha ucuzdur ertan'dan he erülkü'de ertan kadar çeşit bulamazsınız o ayrı mevzu. türkiye'de kolay kolay göremeyeceğiniz 15-20 bin tl bandındaki viskileri mevcuttur raflarında.

    lefkoşa'da bulunan muadili ise benim adım cemil offlicence