• beyaz show'da beyaz'in "abi sen napıyosun ya sosyal medyada falan da yoksun" sorusuna "yasiyorum" cevabini vermis guzel adam.
  • şu dünyada, pi sayısını anlatırken karşısındaki kızı kendisine aşık edebilecek tek adam sanırsam. ayrıca fevkalade iyi bir oyuncu...
  • kendisine özür borçluyum. keşke tanışmamız benim uyumaya karar verdiğim bar sandalyelerinden elimi tutup kaldırması ve iyi misiniz diye sormasına 'iyiyim iyiyim, siz elveda rumeli'de alex'i oynayan kişisiniz, değil mi' diye cevap verip kendisinin kibarca evet demesi sonra benim tekrar sandalyelere dönmemden ibaret olmasaydı. adam kalkmış yan masadan merak etmiş, benim yaptığıma bak :/

kaba bir insan değilim sevgili ertan saban ve siz çok naziksiniz ve fekat ben çok sarhoştum.

(bkz: sarhoştum ama hatırlıyorum)
  • kendisini türkiye'nin benedict cumberbatch'i ilan ediyorum.
  • "bole bi sevgilim olsa gunde 5 vakit sevincten aglardim" dedigim, nam-i diger alex.
  • ah caniko yaa.. nasıl bir karizmadır o öyle ali atay sönük kaldı.
  • çok hoş gülen bir abi. hayır kaşı gözü hoş zaten de gülünce ölümcül oluyor.
  • kendisini ilk kez mutlu ol yeter de izledim. gözüm bi yerden ısırıyordu, malt-deprem klibinde oynamışmış. dizideki şivesine ve oynayış tarzına bayıldım hiç garip durmuyor onda. bu adamın hala çok meşhur olmaması garip, umarım daha fazla tanınır.
    ido'nun kaşlarının bile bu kadar konuşulduğu ülkede bu adamın gözlerinin konuşulmaması çok garip be sözlük
  • hatasız kul olmaz dizisinde rol alarak kendine yazık etmiştir. büyük yetenek kötü iş seçici. tardu flordun, okan yalabık, ali atay'la beraber bir suç filmi patlatsalar da doya doya izlesek.
  • gecenlerde taksimde bir arkadas ortaminda tanistigim gözlerine ve şivesine ölunesi varlik.
    bosbogaz bir arkadasimin eski erkek arkadasimin arnavut oldugunu soyleyince bana yenge demeye basladi. omuzlarindan tutup silkeleyip eskı bak eskııı diye bagirasimi zor tuttum.
    fazla tatli insani gunaha sokar.
hesabın var mı? giriş yap