şükela:  tümü | bugün
4373 entry daha
  • monaco - trabzon maçını anlatımıyla kirleten kişi. sesini duymak istemiyoruz bu adamın, berbat bir anlatım, hamaset, anlamsız cümleler, susmadan sürekli konuşma vs.vs..

portekiz kanalına geçtim kafam rahat. sadece 1 dk. dayanabildim bu malum kişiye.
  • birkaç maçtır ortada görünmediğinden acun'un bizim sesimizi duyup fişini çektiğini düşündüğüm ama monaco - trabzonspor maçıyla yeniden maç katletmeye başlayan spiker.

bıktım bu adamın saçmasapan yorumlarından. türk takımı diye taraflı yorum yapması da çok sinir bozucu. az önce trabzonspor'un var incelemesi sonucu gördüğü kırmızı kart ertem'e göre hatalı.
  • biz böyle aşırı reaksiyonla anlatılan maçlar istemiyoruz kardeşim. lütfen biraz profesyonellik...
    bunu dinleyip kulağımı kanatmamak için sivas maçına geçtim.

t: katlanamadığım sese sahip itici şovmen.
  • kardeşim yeter ya. kırmızı kart zaten çok açık kırmızı, penaltı çok net penaltı. halen daha "hakemden pozisyonu gelse de şu penaltıyı versem gibi hareketler" lafını duyuyoruz. skor istediğimiz gibi olmadığında her zaman hakeme sallayan spikerler gerçekten sıktı artık. hatayı biraz da gereksiz kırmızı gören maxi'de falan mı arasan?
  • ahmet çakar sana boşuna sıvacı ertem demiyor. lakabının hakkını sonuna kadar veriyorsun.
  • yirmi otuz yıldır futbol spikerliği yapıp futbola dair zerre fikri olmayan bir insan.

as monaco oyuncusu faul yapıyor, trabzonsporlu oyuncu düşerken bacağını açarak rakibin yüzüne hamle yapıyor ve sonucunda kırmızı kart görüyor. bu da çıkmış diyor ki "faulü yapan rakip, oyuna başlayan biziz ama kırmızıyı da biz gördük". bırak futbolu, hayatında herhangi bir topu bile görmemiş bir uzaylıya beş gün maç izlet ertem şener'den daha iyi anlar oyunu ve basit kurallarını ya. gereksiz şovenizm de yapmaz, yapsa da tanımayız zaten uzaylı ırkı nereden bilelim, bir tanesini gördük ona da futbol öğretiyoruz.
  • bir insan her anlattiği maçın ırzına geçmeyi nasil başarır? holigan mı spiker mi belli değil. ne anlatiyosun babacım sen? gerçi iş vereni de sever vasatlığı. o yüzden maç anlatmasını yadırgamıyorum. canını seven reddit soccer streamden izlesin maçı. sesini duyar duymaz tv kapattiğim ikinci insan bu. birinci malum…
  • (bkz: futbol popülizmi)

evet futbol bir keyif işidir. bir türk spikeri tabii ki türk takımını tutacak bu gayet normal. ama sırf seyirciye şirin gözükeceğim diye, bizim takımlarımızın aslında real madrid gücünde olduğunu iddia edip, her kötü skoru hakeme bağlamanın manası yok.

zaten, tam da aynaya bakmadığımız için 19. sıralara kadar düştük.
hesabın var mı? giriş yap