• bazen diyorum ki şu amına koduğumun şeyini erkekler için yapsalardı da bunun dırdırını dinlemeseydik lan bari. kadın bu, ne içse hormonal dengesi bozulur abi, sonrası bitmez tükenmez acılar elbet. biz anlayamayız oy oy oy. lan şunu erkekler için yapsalardı hepimiz çakıp ilacı kahveye gidip kağıdımızı oynardık, "ay ertesi gün hapı aldım, hormonlarım alt üst oldu" diyene "siktirgit lan masadan sikik" derlerdi, yeminle ağzımızı açıp tek laf edemezdik lan biz.
    ya eşşek yaşındayım lan ben, yemediğim içmediğim bok kalmadı, şu hormonal denge denen şey bi kerecik bozulmaz mı arkadaş, yok hacı, hep kadınlar hep kadınlar. hormon denen şey kadında, bizim salgıladığımızın adı gres yağı ancak.
  • 66.53 tl fiyatı olan, gebeliği önleyici hap. regl düzenini bozar.

aklıma bir anım geldi, anlatayım.

nöbetçiyim, gece 3 civarı bir adam geldi 30 yaşlarında. ella istedi verdim ve bir bardak su istedi, onu da verdim. baktım ilacı içmeye teşebbüs ediyor. ne yapıyorsun demeye kalmadı gözümün önünde içti ilacı.

meğer sevgilisi demiş ki buna ilacı sen içeceksin, bu da sorgulama gereği bile duymadan inanmış kadına.*
  • muhtemelen henüz başbakanın haberi yok bundan. bir susun amına koyayım siz de duyacak adam.
  • doğru kullanılsa bile bazı durumlarda işe yaramadığını şimdilerde 2 yaşındaki oğlumla ispat ettiğim hap
  • zamanında* yerin dibine geçecek kadar rezil olmamı sağlayan tıbbi üründür.

bakın rezalet nasıl ansızın gelebiliyor insanın başına.

her gece bildiğin öküz gibi içtiğim yıllar. tabi ki bu yıllar gençlikten yeni yeni çıkıp orta yaşlara merhaba dediğimiz yıllara tekabül ediyor.

bir arkadaş sohbetinde, gece çok içip sabah baş ağrısı çektiğimiz ve bununla ilgili birbirimize hava attığımız bir sohbet gerçekleşiyor. yani işte ben şöyle içmişim ben böyle içmişim sabah kafam yatak odasında vücudum salonda uyandık muhabbetti falan. vatandaşın biri de diyor ki * ya hacı ben bilmemne marka bir hap kullanıyorum. ne kadar içersem içeyim sabah hapı alınca normal insanlar gibi hayatıma devam ediyorum.

benim çok ilgimi çeken bu hap üzerine laflıyoruz biraz. ama anahtar kelime ertesi günü oluyor.

netekim bikaç gün sonra ben yine eşeğin cinsel organına suyu kaçırıp öküzler gibi içiyorum. sabah önemli bir işim var. ama yataktan kalkamaz durumdayım. birden aklıma geliyor arkadaşın anlattığı ertesi günü hapı. bir şekilde evden çıkıp en yakın eczaneye gidiyorum.

işte bütün mesele bundan sonra başlıyor.

b: ben *
    e: 30 yaşlarında harikulade bir hanımefendi

b: günaydın :(
    e: günaydın :)
    b: alkol aldım ertesi günü hapı istiyorum.

işte burada eczacı ablamız uyku mahmuru olduğu için cümlenin başını anlamayıp sadece ertesi günü hapı kısmını anlıyor ve olaylar gelişiyor.

e: tabi buyrun *
    e: x lira.

ödemeyi yaptım. asıl yıkıcı diyalog bundan sonra gerçekleşti.

e: hanımefendiye nasıl kullanması gerektiğini yazıyorum.
    b: yok ben kullanıcam. *
    e: beyefendi siz değil hanımefendinin kullanması gerekiyor.
    b: ! *
    e: yani sizin yapacağınız bişey yok
    b: hocam * ben kendime alıyorum bunu.
    e: ama olmaz ki, hanıfendinin kullanması gerekiyor.

40 saniye kadar tepkisiz kaldım. hayatı sorguladım. tıp bilimini sorguladım. farmakoloji ile ilgili yeni tezler yazdım. jeton düştüğünde eczacı ablayla göz göze geldik. muhtemelen o 40 saniye içinde o da bir çok şeyi sorguladı.

b: alkol ile ilgili demiştim? *
    e: afedersiniz ben yanlış anladım.

bişey diyemedim sonra. alka seltzeri o biçimsiz eczane poşetine koyup verdi. ama ben çoktan ayılmıştım eczanenin kapısına çıktığımda.

işte bu da böyle bir saçmalığımdır.
  • mümkün olduğunca kullanılmaması gereken haptır. et ete değdirecek orospu çocukları bi zahmet kendilerine vazektomi yaptırsın. kimse sizin yamuk ve kıllı sikiniz için fizyolojik/psikolojik düzenini bozmak zorunda değil.
  • ayda birden fazla kullanılmaması gereken ilaç diyen suserlar görüyorum. ayda bir kullanmak !? ne ?!

arkadaşlar, prospektüsü, makaleleri okuyun. kadınlar bunu ayda bir kullanırsa altı ay sonunda sakallı bıyıklı silah arkadaşınız olur. ayrıca, düzenli kullanım gibi bir hata yaparsanız etkisini de yitirir. ayrıca, kadının bünyesine çok zararları vardır. senede 2 yeterli. fazlasını kullandırmaya çalışan erkek arkadaşınız varsa da yol verin.
  • biz, bize en ufak bir zararı olmayan, sadece aldığımız tadı bi nebze azaltan zemzemeyi kullanmayıp rahat rahat sevişelim diye partnerimizi almak durumunda bıraktığımız iki iğrenç sağlıksız naneden biridir efenim. diğeri de korunma amaçlı kullanılan doğum kontrol hapı. siz çükünüzü rahat ettiricem derken sevdiğiniz kadının bütün dengesini alt üst etmekten rahatsız olmuyosanız, kusura bakmayın ama en ufak tabirle ayısınız. sevdiğiniz kadını geçtim, insan fak badisini bile bi tık önemser lan, yazık değil mi kıza?

takın şapkanızı çıkın beyoğluna kardeşim. alla allaa.
  • eger fazla guvenilirse ertesi yil $enlikli olur.
  • gebelik önlenmek isteniyorsa riskleri sıfıra indirgemek için ilişki öncesinde kullanılmaması gereken haptır. acil doğum kontrol yöntemidir. acil durumlarda kullanılır. rutin kullanılabilecek bir doğum kontrol yöntemi değildir.

gebelik önlenmek isteniyorsa doğum kontrol yöntemleri (oks, ria, prezervatif, implant, vaginal ring, spermisid...) kullanılmalıdır.
hesabın var mı? giriş yap