şükela:  tümü | bugün soru sor
417 entry daha
  • (bkz: #85380038)

regl duzeninizi bozar, tarihinizi 18 gun oynatabilir. paranoyaya gerek yokmus efendim.

edit: bkz duzeltme.
  • sabah sabah başlığı uplandığına göre gece güzel şeyler olduğunu gösteren haptır.
  • bir an gaza gelip; “içime boşal aşkım” diyen kızı dinlerseniz, ertesi gün bu hapın peşine düşersiniz.
  • bir erkek arkadaşım "bu hapı biz mi alıyoruz?" diye sormuştu, ben şaka yaptığını sanıp gülmeye başlayınca o da benden daha coşkulu bir şekilde gülmüştü.

geçen sene itiraf etti 5 yılın üstüne "ben o soruyu aslında gerçekten sormuştum." diye. değişik bir duygu seli yaşadık. az daha birbirimize sarılıp ağlayacaktık gereksiz bir mevzuu üzerine.

kadının kullanması gerekendir.

sevgiyle
  • çok pahalı çok. gaza gelmeyin arkadaşlar.
  • israf ve pişmanlıktır. 5-6 saniye için 66 lira gereksiz lüxtür.
    ağabeyi ve tartışmasız akıl mantık işi olan doğum kontrol hapı candır, canandır.

onunda bazen ayrı bir gerilim yaşattığı anlar vardır. en iyisi çifleşmemektir.
  • 66.53 tl fiyatı olan, gebeliği önleyici hap. regl düzenini bozar.

aklıma bir anım geldi, anlatayım.

nöbetçiyim, gece 3 civarı bir adam geldi 30 yaşlarında. ella istedi verdim ve bir bardak su istedi, onu da verdim. baktım ilacı içmeye teşebbüs ediyor. ne yapıyorsun demeye kalmadı gözümün önünde içti ilacı.

meğer sevgilisi demiş ki buna ilacı sen içeceksin, bu da sorgulama gereği bile duymadan inanmış kadına.*
  • arkadaşlar gerekli aksiyon ve adrenalini gece yaşayacaksınız, ertesi gün değil.*

lütfen nüfus planlaması yaparak sevişin.
  • yerine iki adet doğum kontrol hapı atılarak da durum telafi edilebilir. ertesi gün hapları çok pahalı. evde doğum kontrol hapı bulundurun herhangi şüpheli bir durum hissettiğinizde iki tane birden yutun. lakin bu tarz hapları alışkanlık haline getirmemek lazım bünyeye zarar verir. yatırım tavsiyesi değildir swh

düzeltme: kambron adlı arkadaşımız beni uyardı. önce 4 adet 12 saat sonra tekrar 4 adet daha atılırsa ancak o zaman etkili olabileceğini söyledi.

tekrarlıyorum yatırım tavsiyesi değildir. risk almayın.
  • başlıktan anladığımız kadarı ile bunu içen kullanan erkekler var. mal bunlar amk.
58 entry daha