69 entry daha
  • şu an gerçekleştirdiğim eylem. sözlüğe bakiyim biraz dizi mi izlesem lan modundayım çalışamıyorum sözlük çalışamıyorum!
  • bugün itinayla gerçekleştirdiğim eylem. neyin özgüveni veriyor bu rahatlığı hiçbir fikrim yok.
  • tatlı tatlı kaşınan sinek ısırığı yarası gibi olan şey. boş ver boş ver. bu anın tadını çıkar. aç bir bira bak keyfine!
  • şu an olan olay. insanlarda son gün korkusu falan oluyor, bende tık yok. ilginç doğrusu
  • ha bide bildiğin bir ders olur "yok canım rahat geçerim bunu" dersin, yok o da yok.
  • artırıyorum ve bi kaç saattir içtiğim biramla katılıyorum.neyime güvendiğimi de hiç bilmiyorum gerçi. tek soru sormalarından mütevellit iyi kötü bi şekilde en az iki sayfa yazarım yine diye düşünüyorum. sabahın köründe kalkacak olmak daha büyük bi dert resmen şu durumda.
  • aslında çok güzel bi olgu kopiciden veya arkadaşlarınızdan aldığınız 4-5 sayfalık notların anabiritanika ansiklopedisi gibi görünmeye başlamasıyla uykunun bastırması bir olur ve ertesi gün sınavda patlamanıza sebep olacak afyon etkisi yaratan olaydır
  • şu an içinde bulunduğum durum. sınavdan pek bi umudum olmadığı için boş yere çırpınmak istemiyorum, hem çalışsam ne olacak ki ne kalacak aklımda, ya da ne faydası olacak, aylardır çalışmamışım 12 saat mi kurtaracak beni.
  • ertesi gün sınavı olduğunu bile bile çalışmamak gamsızlıktır arkadaş.
    bizim şirketin soktuğu zorunlu bi sınav var 6 sigma diye, yarın da sınavı olacak, o soktuğum japonların bulduğu yöntemleri yarın sınavda bana sokacaklar. bi iki baktım ancak bi gram zevk almadım yeminle.

yarın da servisi kaçırıyorum ayağına girmeyecem o sınava. aha şimdi de onlar düşünsün.
95 entry daha
hesabın var mı? giriş yap