şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir yazar. ağır ergen. zaten 20 entrysi var onlarda da insanların nick altını kirletmiş. sözlük ünlüsü olmaya çabalıyor sanırım ilk katkı benden olsun.

bu arada cinsiyetini çözemedim ama kendisinde 'ufff hrks bana yazıyo yhaaa' sendromu olduğunu düşünüyorum.

acilen uyuşturucu kullanan insanlardan uzak durmasını tavsiye ederim. gerçi sanırım hafif geç kalınmış bile.

acil şifalar.
  • ben kimseye hakaret etmedim. ama evet gerçek hayatta yüzyüze gelsek sevinirdim.
  • (bkz: sikimsonik yazar)

20 entry ile nasıl yazar olduğunu anlayamadığım ergen mikroorganizma.
  • tüm felaketlerin üzerinde toplandığı yazar. adamın hem interneti yok hem de sabah 8 akşam 7 elektriği.
    çankaya da yaşıyorum diyor ama inandıramıyor beni *
  • nick altıma sıçmış bir ergendir. hayatta tutanacağı hiçbir şeyi olmayan, ezik yalnız, insanlar karşısında iki kelime edemeyen ve muhtemelen hayatının sonuna kadar da böyle yaşayacak olan sıçmıktır. entrylerine biraz göz gezdirilseniz ilgi çekmek için ne kadar takla attığını görebilirsiniz. fazla ciddiye alıp zamanınızı harcamayın, hayatımdan 5 dk çaldı amk çocuğu.

edit: --- spoiler ---

ergen miyim değil miyim özel mesaj ile kolayca öğrenebilirsiniz, telimi veririm konuşuruz, buluşuruz, boşuna 5dk çaldırmayın hayatınızdan. bir de "amk" diye bir kelime kullanıp insanlara ergen falan demeyin. arkanızdan taşşak geçerler.
    --- spoiler ---

adam ergen beyler. benim numaramı istedi, siz kaçın ben oyalarım.
  • ergen miyim değil miyim özel mesaj ile kolayca öğrenebilirsiniz, telimi veririm konuşuruz, buluşuruz, boşuna 5dk çaldırmayın hayatınızdan. bir de "amk" diye bir kelime kullanıp insanlara ergen falan demeyin. arkanızdan taşşak geçerler. insanların karşısında iki kelime edemeyeceğimi düşünüyorsan o teli verirsin, o iki kelimeyi ederiz benim minik dostum. demek ki götunun yiyemeyeceği cümleler kurmayacaksın. sonra böyle komikli bknz vermek zorunda kalırsın.
  • sol görünümlü faşist yazarlardan. insanları sınıflandırır. sandık eziklerinden. ülke gerçeklerinden uzak. göteleğin teki. zaten yukarıdaki arkadaşlar da yazmış. tavuk diye kümese koyulmayacak cinslerden.
  • (bkz: #79060304)

ahahaha. (bkz: #79044509) şu entryde babamdan örnek verdiğim tek şey otobüs şoförlerinin durakları birebir bilemeyeceği onun dışında herhangi bir övgü ya da benzer bir şey yok ki neden hayal alemindeyim anlamadım. kaldı ki bunu bilmek için şoför olan bir tanıdığınız olmasına gerek yok, toplu taşıma kullanan herkes az çok tahmin eder diye düşünüyorum.

tanım: bir gün bir sürücü tarafından tokatlanırsam ilk kendisine kına eşliğinde haber vereceğim yazar.*
  • ben ki yılların subtextcisiyim ben bile hababam sınıfı'na o gözle bakmamıştım. mavi boncuk, gülşah filan mantıklı ama hababam sınıfı'nda sergilediği muhteşem zekasını batman ve nightwing arasındaki ilişkiyi çözmek için de kullanmasına davet ediyorum. brudickçilerin kendisine çok ihtiyacı var.
    abicim ben (bkz: #61708918) buradan başladım, azıcık da sen tuz ekle be şu çorbaya, bu alemin neo'susun sen be!

not: narcos bsg olayı da iyiymiş. narcos hiç izlemedim ama bsg seven candır.