şükela:  tümü | bugün
  • sokakta top peşinde koşarken kavga eden çocuklar olur ya hani? o çocuklardan en korkak olanı, en tırsak olanı, en hâin olanı, en oyunbozanı "benim babam polis, sizi babama söylicem" der ve ağlayarak uzaklaşır ya? hıh, tıpkı o çocuk gibi korkak yazar. "benim babam polis" değil de "ablam bimer'de bölge temsilcisi" versiyonundan. yazarımızın yaşı babasının konumuyla değil ablasının konumuyla tehdit edecek kadar. bana kalırsa bu da bir ilerlemedir. bir sonraki aşamada herkesi kendisinin sahip olamadığı ama başkalarının sahip olduğu konumdan faydalanarak korkutamayacağını öğrenecek.

neyse, bana kalbinden çok daha temiz olduğuna emin olduğum bu kara sayfayı ayırdığı için teşekkür ederim. başlığı için kanal önerisinde de bulundum, şimdiden edeceği teşekkürü de kabul ediyorum. ablasına çok selamlarımı ilettim. kendisi ayrıca adresimi de istemiş, çevresinde dolaşmaya yüreği yetmeyecek insanların klavyeden artistlik yapıp konum istemesine çok gülüyorum lâkin geri çevirmiş olmayalım. gazi mahallesi adresimiz, cesareti varsa gelsin.