şükela:  tümü | bugün
 • 90'lar siyasetinin kalitesini görebileceğimiz video

  sehpa etrafında toplaşan ekibin tartışma konuları çok süper:

  -sen döneksin!
  -asıl sen döneksin!
  -sen abdülhamiti savundun!
  -savunmadım! çıkar göster.
  - o_o
 • kendisinin savunduğu düşünceleri tam anlamıyla desteklemesem de bülent uluerin ne kadar seviyeli ve nazik tartışabildiğinin bir göstergesidir. zaten kendisinin dediği gibi fraksiyonların olması her zaman yararlıdır. ayrıca doğu perinçek, bugün içeride olduğu için müthiş bir muhalif sayılmaz. son tahlilde kürkçü de uluer de haklıdır, perinçek devlet fraksiyonunun uzantısıdır. kürkçünün de öyle müthiş bir devrimci olduğunu söylemek doğru olmaz. ancak kendisine ayılıp bayılmasam da dev-genç yumruğunu perinçek'in beyninde patlatmasını çok isterdim.
 • perinçek'in her daralma noktasında döneklik argümanına sarıldığını göstermiştir.
  ek: ertuğrul kürkçü'nün oldukça kalender bir şekilde "saçmalama yaa" ve doğu perinçek'in "abdülhamit'i savundun" salvosundan sonra şiddetle "savunmadım" kelimesini savurması favorilerimdir. dev-genç'in yumruğu ise noktasıdır.
 • bildiğin kahkaha atarak üç kere arka arkaya izledim. izlenimim: üçü de haklıl, üçünün de birbirleri için söyledikleri şeylerin altına imza atıyorum.
 • ertugrul cikar goster deyince hafiften tirsmama neden olmus kavga. ıkiye bir perincek'i araya almak da adil olmamis. perincek'in mahpusta generallerle birlikte olmasi da devletci oldugunu biraz ifsa ediyor. neyse turkiye soludur deyip geciyoruz. taa 1920'den bir kismini devlet kurmus, digeri de bolsevik abilerine sirtlarin dayamisti. sonrasinda devletin adamlari 30larin en hizli fasistlerine evrilirken, bolsevikler'e guvenenlerin akibeti de -maalesef- karadeniz'de bogulmak oldu. taa o gunden bugune bu bolunmuslukleri devam eder durur.
 • en azından birilerinin bir zamanlar iyi ya da kötü çıkıp tartışabildiğini gördüğümüz programda yaşanan kavgadır. şimdiki programlar genelde körler sağırlar birbirini ağırlar şeklinde yapıldığını görüyoruz. hükümet medyasında 3 tane eleman çıkıp ''ben başbakanımı daha çok seviyorum çogzel şeyler yaptı çünkü!'' derken, öbürü de ''ben daha çok seviyorum taam mı çogzel değil harika şeyler yaptı, başbakanı yeterince yüceltmeyen eleştiri yapma cesaretini gösterenler de darbecidir taam mı!'' şeklinde tartışma programları yürütülüyor ki tartışma bu işin neresinde onu da anlamıyorum. ana akım medyada zaten tartışma programı şeklinde bir yayın kalmadı. kendine haber kanalı diyen programlarda da nagehan alçı, rok, yasin aktay tarzı adamlar dinliyoruz
 • seneler sonra doğu perinçek'in haklı çıktığını gördüğüm kavgadır.
 • küfreden doğu perinçek'i nihayet kanlı canlı olarak görmemize vesile olan videodur. internete koyanın elini öpmek lazım.
 • doğu perinçek'in cevabı alması neticesinde "bir tane tokat atacam" aforizmasını, yarıda kesilmiş bir şekilde aşağıdaki videodan, başka bir versiyonu izlenebilmektedir:

  http://www.youtube.com/watch?v=asuasipa8lg

hesabın var mı? giriş yap