• ben de bunu anlamıyorum hakkında hakaretvari şeyler yazıldı diye platformun sahibi suçlu olabilir mi lan ? facebook da küfürlü yorum görüp mark zuckerberg'e de yazıyor mudur acaba bu dinaz.. ehöm türkiye'nin en çok okunan gazetesinin gizli ortağı beyefendi
  • altına imzamı atacağım aşağıdaki yoruma sahip yorum.

(bkz: #73332306)

sayılan isimlere irfan değirmenciyi de eklese tam süper olurmuş.

gerçi;
    kuymak mı muhlama mı mıhlama mı gibi elzem konularda kendine hiç meşguliyet addetmeden sayısız paylaşım yapan ailemizin muhalifi ismail saymaz da, yok şimdi havaalanındayım çocuklar yapmayın, yok efendim durun hele zati uçak rötar yaptı yauvh heh heh diye diye kulağının üzerine yatmıştı.

(bkz: ertuğrul'a gelip ismail'i dövmek)
  • yazar değilim. muhtemelen yazdıklarımı göremeyeceksin ama inanıyorum ki bunları sana daha önce çok söyleyen olmuştur. her devrin adamı, iktidarların ve gücün bir numaralı yalakasısın sen erto. senin ne aklın ne de vizyonun yeter şuradaki muhalif oluşumu anlamaya. o yüzden sana bugüne kadar ettiğim her küfür inci tanesiydi gözümde boynuna doladığım, ama anladım ki sen onlara bile değmezmişsin.
  • penguenci tayfanın başyazarından kibir dolu bir yazı. kanzuk olayı ilgimi çekmiyor ve beni ilgilendirmiyor. ancak ertuğrul abi ve gastesinin yayın politikası istesem de istememesem de beni bizi ilgilendiriyor. yetmez ama evet ertuğrul penguenler çok şirin ertuğrul abdülkadir süper yazar ertuğrul.. seni de fatih altaylı gibi mimledik ertuğrul.. geç bu demokrasi hukuğun üstünlüğü ayaklarını..
  • ifade özgürlüğüdür deyip susmuşmuş. şuna gücüm yetmedi haksızdım desene. zira ali ece olayında gördük ifade özgürlüğü karşısında tutumunu.

kanzuk avukat adamsın şu yazısını okuyan herkes seni tacizci sanacak yap birşeyler.
  • ben bu adamın referandum gecesi fox tv de oldu bitti tarzı konuşmalarından sonra ciddiye alınır bir yanı olmadığına karar verdim. umursamayın. ciddiye alınır biri değil kendisi.

karşımızda ya bu adam bunu demiş diyebileceğimiz biri yok. ertuğrul özkök yani; ne bekliyorsunuz? sallamayın.
  • hala eksi sozluk gibi fasist, kultursuz ve cahil bir olusuma arka cikanlar var. azicik entry okuyunda seviyesizligin geldigi seviyeyi gorun canhiras savunmaya gecmeden once.
  • "bir ülkede yazılı ve görsel basın, parayı verenin öttürdüğü düdük olma yolundaysa nasreddin hoca’nın eşeğe ters binme zamanı geldi demektir."
  • "ertuğrul özkök'ü hâlâ okuyan mı var?" dedirtmektedir. başka bir kimse tarafından yazılsa gündeme gelebilirdi belki... gazetecilik adı altında her devirde, her politik iktidarın yardakçılığını yapabilecek tarzda bir omurgaya sahip olan ve yazdıklarının 10'da 9'u uydurma olan bir kimsenin sözleri ne kadar ciddiye alınabilir diye sormak geliyor insanın aklına...

ertuğrul özkök'ün amacı, kendisi hakkında yazılan ve gerçekleri anlatan yorumları yasal yollarla engelleyemediği için, karalama kampanyası yürüterek psikolojik baskı oluşturmaktır.
    (bkz: sen git kumda biryerinle oyna evlat)
hesabın var mı? giriş yap