• malatyaspor'daki görevinden istifa etmiştir.

aslında takım çok kötü başlamamıştı, sonuçta yeni kurulan bir takım. büyük ihtimalle sportif bir nedenden dolayı ayrılmadı, göreceğiz..
  • sportif nedenden dolayı veya 3 haftalık performansından dolayı ayrıldıysa bildiğin korkak ve ezik bir hareket olmuş.

sebep siyasi veya başka ise bilemeyeceğim tabi ki...

istifa etmiş ve beni şaşırtmış teknik adam.
  • sportif sonuclarin oldugunu dusunmuyorum. ne bekliyorsunuz yeni lige cikan ve cogunlugu yeni olan bir takimdan. yonetimle aralarinda birsey vardir muhtemelen.

ama gercekten sportif bir sorunsa keske girmeseydi bu maceraya.
  • beceriksiz yönetim sebebiyle istifa etmiş teknik adamdır.
  • trabzonsporun bu hafta yenilmesi durumunda ersun yanalin yerine getirilecek sahis.
  • çok sağlam bir kaynaktan aldığım duyuma göre; malatyaspor'daki görevinden alt yapısından yetiştiği fenerbahçe'ye sportif direktör olarak geri dönmek için istifa etmemiştir.
  • 2 hafta içerisinde fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü olması muhtemel kişi.
  • muhtemelen bir ankara veya istanbul takımı ile anlaşmış teknik direktördür.
    istifa gerekçelerinde verilen sözlerin tutulmamasından vs. bahsetmiş.
    malatya gibi yeni yükselmiş bir takıma geldiğinde bunları üç aşağı beş yukarı tahmin etmiyor muydu acaba?
    üstelik seni o koltuğa getirenler takımı bu lige yükselten irfab buz'u nasıl gönderdiler, en iyi sen biliyorsun sayın sağlam.
  • prensip sahibi olma kaygısı yüzünden iş sahibi olamayan teknik direktör. türk futbol camiası denen insan topluluğu başkanından yöneticisine, teknik direktöründen yardımcı antranörüne, taraftarından futbolcusuna kadar (bikac istisnai insanı tenzih ediyorum) popülizm, nabza göre şerbet, omurgasızlık üzerine bir düzen kurmuşken, teknik direktörlük yeteneğini fazlasıyla ispatlamış bir insanın sistem içerisinde yer bulamayışının sebebi tamamen farklı durma çabasıdır. beşiktaştan istifa şekli, bursaspordan 2 kez istifa şekli, eskişehirde eline verilen kadro/üzerine yüklenen beklentiler saçmalığı ve son olarak malatyadaki "verilen sözler tutulmadı" açıklaması bunun net göstergesidir. halbuki sistem ondan buna tepki vermesini değil, kendisinin de tutulmayacak sözler vermesini beklemektedir. bursasporu o günkü kadrosuyla şampiyon yapması, sonrasında çalıştığı her senede avrupaya götürmesi sonucu diğer şampiyon olmuş takımlar, avrupanın orta düzey takımları veya eskisehir gibi 2. bursa yapabileceği takımlar dışında çalışmayı reddetmesi (ki diğer bir çok takımdan teklif alıp reddetmiştir) hakkıdır fakat bu zihniyetle yakın zamanda ya hocalığı bırakması ya da standart anadolu gezgini hoca tipine evrilmesi kaçınılmazdır.

not: hatasıyla sevabıyla
  • şenol güneş e yardımcı olsa ya keşke dediğim teknik adam.
    lucescu ya da olur.
hesabın var mı? giriş yap