şükela:  tümü | bugün
 • ffp kıskacında olduğu için transfer yapamayan fenerbahçe'nin 3. kalecisinin rekor bir bonservis ücretiyle boluspor'a transfer olması.

  transfer ücreti tam 1 milyon euro

  boluspor'un daha önce ödediği en yüksek bonservis bedeli ise 76 bin euro

  bu takımın her işi hile hurda
 • hadi fenerde onur şeref yokta, boluspor da biride demiyor mu aga biz bu şerefsizliği çoluğumuza çocuğumuza nasıl açıklarız diyen.
 • bonservisi şüpheli transfer. sonunda akıl ettiler böyle bir şeyi. bunu bjk sürekli yapıyor zaten, bizimkiler neden yapmıyor diyordum sonunda uefa listesine 4 sağ bekimizden biri olan dirar'ı sağ açıkta oynatmak amaçlı yazabilmek için mecbur kalmışlar. satabildiğin kadar oyuncu alabilirsin diye kural koyulan takımlar buna zorlanıyor bu bir gerçek.
 • (bkz: şikebahçe)
 • net olarak ffp'yi atlatmak için yapılan hile transferidir, umarım uefa bunu öğrenir de bu kez 10 sene almaz sizi avrupa kupalarına.
  boluspor'un tarihinde bir oyuncuya ödediği rekor bonservis 76 bin euro iken bu sezon ertuğrul taşkıran için fener'e 1m euro ödemiş.
  (bkz: yersen)
 • moussa sow transferiyle aklanan paranın da ötesinde bir para aklama operasyonu gibi duran transfer. adamın en azından 7-8 milyon avro piyasa değeri varken 15'e gitti.

  financial fair play'in etrafından dolaşmak için yapıldığı aşikar olsa da tahmin edilebileceği gibi bu ülkede asla ve kat'a araştırılmayacak ve cezalandırılmayacak bir transferdir ayrıca!
 • (bkz: add manager)
 • "umarım uefa bunu öğrenir de 10 sene almaz sizi avrupa kupalarına"ymış. ulan ambaz, uefa önce avrupa piyasasında 20 milyon euronun altına düşmeyen bonservisleri incelesin. bütün avrupa ffp'yi atlatmak için pahalıya alıp pahalıya satıyor, ona bir şey demeyen uefa bize mi bakacak?

  uefa önce totalde 35-40 milyon euro'ya gönderdiği oyuncularını bedavaya geri getiren beşiktaş'a baksın bakacaksa. hiçbir kariyeri olmayan atınç'a verilen 6 milyona baksın, sonra aynı atınç'ın gittiği takımda hiç oynamadan dönüşüne baksın. 13 milyon euro bonservis ödenen demba ba'nın 0 maliyetle geri dönmesine baksın. kendi bokuna bakmıyor da rakibini eleştiriyor, çakala bak ya.

  açıkça hile transferidir, yapılmak zorundadır. mümkünse elimizdeki her çöpü böyle el altından para verip satalım, hem bütçe oluşur hem çöplerden kurtuluruz. başka türlü ffp bizi dümdüz edecek.
 • şimdi yukardaki saman beyinliye birşeyler yazacağım ama anlayacağını pek sanmam, çünkü bunlarda beyin yerine genelde saman var, o yüzden aziz yıldırım 20 senedir tarla sürer gibi sürüyor bu davarları, sonra şikeden yakalanınca radar bize tutuldu diye ağlıyorlar, muhtemelen bu dalavere işlerinden de ceza alınca ağlayacaklar.

  bak saman beyinli yaratık; leipzig kulübünün arkasında redbull var, isterse 1 oyuncuya 50 milyo euro bile öder, keza bruma'ya 15 milyo verip aldılar, 21 yaşında atınç'ı almalarından daha doğal ne olabilir? anladın mı? hiç sanmıyorum.

  peki demba ba bjk'den önce chelsea gibi bir takıma oynadı, çin'de piyasası olması çok normal, peki senin götü pörsümüş 32 yaşındaki moussa sow'u sözleşmesinin bitmesine 1 yıl kala katar şeyhinin suratını tişört olarak giyen aziz yıldırımın katarlılara 17 milyon euro'ya satmana ne demeli? anladın mı? hiç sanmam.

  ulan sen emenike denilen davarı 12 milyona satıp 2 sene sonra tekrar 12 milyona almış hülleci camianın neferisin kime ne anlatıyorum ki.

  bak beyin yerine saman taşıyan kardeşim, avrupa transfer borsasını bütçeler belirliyor, oyuncuların fiyatları artıyorsa herkesin yayın gelirleri, bilet gelirleri ve sponsor gelirleri de artmış demektir, merak etme uefa onları da denetliyor.

  şimdi daha bunun gibi bir sürü örnek verebilirim ama bize tinerci diyen ama tinerci kadar zekası olmayanlara laf anlatmaya değmez.
 • laf edenlerin inanılmaz zekasını ortaya koyan transfer. fenerbahçe' nin böyle bir şeye niyeti olsa gider volkan şen ile bu işi hallederdi, örnek vermek gerekirse çin' den bir takım gelse türk milli takımının kanat oyuncusunu 3 milyon euro bedel ile transfer etmek istiyoruz dese kim ses ederdi? rica ediyorum komplo teorilerinizi daha mantıklı temeller üzerine oturtun.