şükela:  tümü | bugün
251 entry daha
 • tarihimizdeki en büyük rezilliği şike yaparak yaşatan fenerbahçe'nin belki de tarihteki ikinci rezilliği olarak adlandırabiliriz . yine iyisiniz ilk iki sıra hiç değişmiyor .
 • 3 milyon tl'lik bonservis satışıdır. himmetçilerin her yediği bok sonrası bunu örnek göstermesi zavallılık. 1 milyon euro ile o dönem 100 milyon euro maaş bütçeli fenerbahçe kurtulmadı. geri zekalılar sizi.

  edit: ve o bonservis sadece ertuğrul için değil, melih okutan ile beraber gittiler melih şuan bolusporun en değerli oyuncusu.
 • elemanların başka argümanı yok,düşünme kapasitesi sınırlı olunca

  "himmetçiler,maklubeciler,sucukçular,beyoğlu bilmemneleri"

  abartısız her başlık altında bu gerizekalı kelimeler var.

  sahi noldu bu kaleci? kaç milyon üro idi? hasır altı? sümen altı? halının altı? nereye süpürüldü?
 • görsel

  ulan türkiye'nin en üst seviye liginden bir altına yapılan transfer için yıllardır yaptığınız yaygaraya bakın. o ligde yılın en pahalı 10 transferi içine bile girmiyor şu bahsettiğiniz transfer.
 • olay transferin maliyeti falan değil, o dönem fenerbahçenin 1 milyon euro açığı var, son gün ertuğrul boluspora 1 milyona satılıyor.

  1 milyon çok yüksek bir tutar mı? tabiki değil. fakat olayı şaibeli yapan durum şu. bolusporun o zamana kadar yaptığı en büyük bonservisli transfer 200bin euro falan.
  tarihinin açık ara en pahalı transferi sezon boyu 3. kaleci olup sene sonu gönderilince insanın içine bir şaibe düşüyor. üstelik bu transfer sayesinde bir takım ceza almaktan kurtulmuşsa...
 • galatasaraylı şikecilerin gündem değiştirme çabaları.
 • sadece ertugrul taskiran degil, melih okutan ve ertugrul taskiran transfer olmustur.

  fenerbahce'nin bu iki transferden kasasina giren para 3 milyon tl'dir.

  bugun yalnizca melih okutan'in transfermarkt piyasa degeri 3 milyon tl'den fazladir, halen boluspor formasi giyen oyuncu takiminin en cok asist yapan ve en degerli futbolcularindan biridir.

  alt yas milli kategorilerinin tamaminda forma giyen ertugrul'un bir donem 2,5 milyon euroya kadar cikmis olan piyasa degeri su an ilerleyen yasi nedeniyle 150bin euroya kadar dusmusse de kendisi halen super ligde forma giymektedir.

  bu transferlerin ffp'nin etrafindan dolasilmak icin yapildigi dogru olabilir fakat fenerbahce aldigi paranin karsiligini fazlasiyla edecek oyuncularini gondermistir.

  gs ne zaman usulsuzluk yapsa gundem degistirmek icin bu konu piyasaya surulmektedir.
 • kurumsal olarak şike ve usulsüzlüğü hayat tarzı yapmış bir kulübün mazisinde nasıl bir tarihin yattığını gösteren bir olay daha. logosundaki bitkiden başlayarak çok şeylerin değişmesi gereken bir kulüp.
 • kurumsal olarak şike ve usulsüzlük denince akla gelen ilk kulübün taraftarının ellerinde hiçbir şey olmayınca dönüp dolaşıp hortlattıkları başlık.

  o kirli tarihinizin hesabını verin önce diyeceğim de hesap vermeye başlarsınız nereden başlayacağınızı bilemiyorsunuz tabii. siz de haklısınız.
 • başlık altinda fener taraftarının futbolun akape seçmeni olduğunu bir kez daha görüyoruz.
  adam diyor ki; '1 milyon euro o zaman için 3 milyon tl yapar. ertuğrul şu an 3 milyon tl'den daha değerli.'

  peki ertuğrul şu an 1 milyon eurodan daha değerli mi?

  (bkz: fenerbahçe taraftarının neden böyle olması)

  o dönem ffp'den 1 milyon euro açık verdiklerini, transferin son günlerinde böyle bir şey yaptıklarını da açıklayalım, belirtelim.
1 entry daha