şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: ercan osmani)

  banvit'in altyapı takımı bandırma kırmızı'da oynayan basketbolcu. kosova kökenli ve 1998 doğumlu. 2,10 üzerindeki boyuna rağmen her pozisyonda oynayabiliyor. muazzam bir yetenek. henüz türk pasaportu yok.

  (bkz: https://vine.co/banvitbk?mode=list)

  (bkz: buralar çok değerlenir)
 • tbl'de boy gösteren gelecek vaat eden pivot. 2.10'luk boyuna rağmen istikrarlı bir dış şutu var. ayrıca kaya peker ve ender arslan gibi türk basketbolunda emeği olan kişiler tarafından 'son zamanlarda gördüğümüz en yetenekli genç oyuncu' olarak nitelendirilmiştir. seneye a takım kadrosuna çıkacaktır fakat aynı pozisyonda önünde (bkz: metehan akyel) (bkz: ragıp berke atar) gibi genç pivotlar olacak. bu oyuncuların birbirleriyle olan rekabeti onları daha üst seviyeye çekebilir.

  büyük ihtimal seneye banvitte pivot ana rotasyonunda vidmar veya vidmar transfer olursa bir amerikalı pivot olacak. kendisi ola ki süre alamayacak olursa banvit tarafından bu genç pivot bolluğunda mümkünse ercan'ı süper ligde bir takıma kiralanması yararına olacaktır. bu takım için aklıma gelen ilk öneri ise tabi ki de (bkz: yeşilgiresun belediyespor).
 • pasaport işlemleri devam eden basketbolcu.

  https://twitter.com/…nol/status/1008749504038866944
 • 2018 nba draftına girecekmiş, seçilme şansı olduğunu düşünüyorum. uzun boyuna rağmen hareketli olması nedeniyle nba takımlarının tam da aradığı niteliklere sahip.